To założyciel CUBE Ent. namówił Hyunę do powrócenia na scenę!

wpis został dodany rok temu ale pomyślałam, że wiele osób tego nie widziało a dziwi się dlaczego Hyuna została w CUBEJak już większość z was wie, Hyuna zadebiutowała pod skrzydłami JYP Ent. w Wonder Girls, ale odeszła niedługo po debiucie z powodów zdrowotnych. Jak okazało się ani jej rodzice ani sama Hyuna nie chciała już wrócić na scenę, ale założyciel obecnej wytwórni Hyuny CUBE Ent. namówił ją na powrót.

Tłumaczenie fragmentu książki Hong Seung Sung’a(Papa Hong), założyciela Cube Entertainment:

„Kiedy byłem pewny tego, że chcę otworzyć Cube Entertainment, dzwoniłem do Hyuny niemalże codziennie, aby przekonać jej rodziców na wyrażenie zgodny na powrót ich córki do branży.
Tak mocno trzymała się swojego postanowienia, aby nie wracać na scenę, że wyłączyła swój telefon, jakby chciała się od tego całkowicie odciąć. Mimo wszystko dalej próbowałem ich namówić.

„Mamo, Tato, jestem pewny, że wiecie jak bardzo utalentowaną macie córkę. Chciałbym pomóc jej powrócić na sceny po tym jak wyzdrowieje. Wiem, że została do tego stworzona, tak jak ja zostałem stworzony do tego by pomóc jej wrócić.” Po pewnym czasie dostałem szansę spotkania się z Hyuną twarzą w twarz.
„Hyuna, każdy w swoim życiu czasami się buntuje. Chorobę można zwalczyć. A Ty już prawie wyzdrowiałaś. Nie jest to choroba śmiertelna, więc jeśli przez nią zrezygnujesz ze swoich marzeń, nie myślisz, że będziesz tego później żałowała? Pomyśl o czasach, w których byłaś trainee. Prawdopodobnie nie masz nic więcej do zrobienia. Dlatego ludzie zawsze mówią aby zacząć od początku. Przypomnij sobie co chciałaś robić w swoim życiu kiedy tańczyłaś w salach treningowych JYP. Pomogę Ci osiągnąć dużo więcej. Mam nadzieję, że staniesz się jeszcze silniejsza.”

Może dlatego, że spędzałem dużo czasu z trainees, rozumiałem jej ból. Chciałem być dla niej jak ojciec, chciałem aby mogła się wypłakać na moim ramieniu w trudnych chwilach.
Czy moje szczere zamiary wobec niej zostały dobrze odebrane? Następnego dnia po tym jak się z nią spotkałem zadzwoniła do mnie i powiedziała „Tato. Chcę zacząć trenować jeszcze raz”.

Tłumaczenie: https://www.facebook.com/4minutePoland?fref=ts

pobrane

 

 

10
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
O wyrzuceniu Hyuny, o zakazie randek, o k-popowych związkach, o CUBE ENT. – K-Pop LivePolskaNeytiri...piviJester (@B2utyBraun) Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Hikari
Gość
Hikari

zawsze się zastanawiałam dlaczego z całego 4minute Hyuna jest bardziej lansowana… I się wyjaśniło

I NEED U
Gość
I NEED U

Jak słodko <3 Ale zastanawiam się, co takiego DOKŁADNIE się stało, że Hyuna tak bardzo bała się wrócić na scenę…O.o Może to nie tylko choroba? O.o

...
Gość
...

Może była krytykowana za odejście zaraz po debiucie z dobrze zapowiadającego się zespołu?

Jester (@B2utyBraun)
Gość

Papa Hong, starał się i to pod jego decyzjami 4MINUTE i BEAST dobrze sobie radzili. Odkąd jest nowy CEO wszystko się wali. Naprawdę szkoda tego jak ich praca idzie powoli na marne.

pivi
Gość
pivi

Nowy CEO jest? achh to wyjaśnia wszystko…

pivi
Gość
pivi

Odeszła z JYP i z wonder girls z powodu problemów zdrowotnych ale jak to było naprawdę kto to wie… jedno jest pewne i to widać Hynah w Cube jest najważniejsza.

Neytiri
Gość
Neytiri

Rzeczywiście musi cenić założyciela Cube skoro od razu zdecydowała się przedłużyć kontrakt z tą wytwórnią i nie ucieka w lepsze miejsce, na co miałaby szanse.

trackback

[…] Dowiedz się więcej: To założyciel CUBE namówił Hyunę do powrotu na scenę  […]

%d bloggers like this: