Kris wnosi oskarżenie o zniesławienie i żąda odszkodowania

Kris Files Defamation Charges And Requests Compensation

Dziś, chińskie media doniosły, że Kris 16 czerwca omówił sytuację ze swoją agencją o oskarżeniach osób, utrzymujących że są jego dziewczynami. W następstwie tej rozmowy, Kris w dniu 22 czerwca oficjalnie wniósł przez przedstawicieli prawnych oskarżenie o zniesławienie w sądzie cywilnym.

Według raportu strona Krisa prosi o 220,000 yuan (około 33,ooo$) jako rekompensatę. Ponadto podkreśla, że nadal będą poważnie reagować na podobne przypadki.

Wcześniej dwie osoby (osobno) opublikowały zdjęcia jako dowód, że są one dziewczynami Krisa. Ponadto inna osoba ujawniła nagranie audio twierdząc, że to rozmowa między nią, a Krisem.

W odpowiedzi na te twierdzenia, strona Krisa zaprzeczyła zarzutom i stwierdziła, że są one sfabrykowane w celu stworzenia nieporozumień. Stwierdzili także, że podejmą działania prawne, ponieważ takie akta stanową naruszenie prywatności Krisa. Jednak coraz więcej osób publikuje zdjęcia i nagrania audio z podobnymi twierdzeniami.

źródło: soompi.com

 

10
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
piviWioletta (@Rossellinique)SuigintouttwieonaYoSensei Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Littlenova
Gość
Littlenova

Krisa tak łatwo podrobić? Dlaczego akurat o nim jest tak głośno?

Kaska
Gość
Kaska

Bo jest naprawdę slawny w Chinach? To chyba logiczne ze jest o nim głośno

Kociłapci
Gość
Kociłapci

Nie on jedyny jest sławny w Chinach.

...
Gość
...

Wydaje mi się że to także przez jego wygląd tzn. Luhan ma wygląd niewinnego aniołka, gdzie Krisa spokojnie można utożsamiać nawet z mafiozą 🙂

YoSensei
Gość
YoSensei

I bardzo dobrze. Kobietom od razu sie odechce kłamstw, gdy zabraknie kasy na ciuszki i kosmetyki xD

Wioletta (@Rossellinique)
Gość

Bardzo dobrze, może to je nauczy rozumu. Jest to też rewelacyjna przestroga dla kolejnych głupich którym by podobny pomysł wpadł do głowy. Ojj się przejechały xD

ttwieona
Gość

Jakoś nie widziałam by którekolwiek z tych zdjęć pokazywało bezpośrednio jego twarz. Przespać się z nim nie bały, ale cyknąć fotę jego twarzy to już tak 😀 Nie rozumiem dlaczego, przecież jest taki przystojny <3 A zdjęcie pleców/łokcia faceta to akurat żaden dowód xD
I właśnie dlatego łatwo poznać, że kłamią 🙂

Suigintou
Gość
Suigintou

Wnosi oskarżenia o co tylko się da, aby wyciągnąć kasę..

Wioletta (@Rossellinique)
Gość

Żartujesz?
Został pomówiony i oskarżony o coś czego nie zrobił, gdyby się z tego nie wytłumaczył to znając mentalność fanów azjatyckich krucho byłoby z jego karierą, z czymś na co ciężko haruje od lat, a jakieś dwie lasencje postanowiły się na nim wybić i to w tak wredny sposób i on ma nie chcieć ich ukarać? Naprawdę myślisz, że komuś takiemu jak Kris chodzi o kasę? Akurat o pieniądze to myślę, że on już martwić się nie musi.

pivi
Gość
pivi

czy spał z nimi czy nie spał to wie tylko On i te kobiety więc nie broń go mówiąc że nie zrobił, poza tym spanie z kimś to nie jest zbrodnia!

%d bloggers like this: