Hyeri (Girl’s Day) mówi o comebacku, o relacjach między członkiniami i karierze aktorskiej

Girl's Day Hyeri Grazia

Hyeri z Girl’s Day niedawno pojawiła się w sesji zdjęciowej dla Grazia oraz udzieliła im wywiadu, w którym mówiła o członkiniach Girl’s Day oraz o swoich dramach.

Minęło trochę czasu odkąd Girl’s Day miało promocję i Hyeri zgodziła się, że: „Nasza przerwa była zdecydowanie za długa, odkąd wydałyśmy nasz drugi studyjny album w 2015 roku. Trafiły do nas setki i tysiące piosenek, ale trudno znaleźć jest utwór, który będzie pasował Girl’s Day, dlatego też nasz comeback został odwołany. Każda z członkini odczuwa presję, by zaspokoić fanów tak mocno, jak długo odpoczywałyśmy (nie byłyśmy aktywne). Wciąż mamy wyrzuty sumienia, jako że wiemy jak trudne dla naszych fanów musi być ciągłe czekanie.”

Girl's Day Hyeri Grazia2

Istnieje „7-letnia klątwa” dla grup idoli, które rozpadają się lub zmieniają po upłynięciu tego czasu. Mówiąc o tym, Hyeri zapewniła: „Członkinie i ja rozmawiałyśmy wiele razy na ten temat. Nie będzie żadnej sytuacji, w której kłócimy się lub rozpadamy.”

Hyeri wypowiedziała się także na temat swoich dram, „Reply 1988” oraz „Entertainer”. O „Reply 1988” Hyeri powiedziała: „Zaczęłam kochać ją mocniej i mocniej wraz z mijającym czasem. Miałam szansę spotkać wspaniałych ludzi dzięki tej dramie, a także nauczyć się wielu rzeczy. Kiedy widzę ją w telewizji, gdy jest czasami emitowana po raz kolejny, myślę ‚Wow, zrobiłam to!’ i jestem dumna z siebie”.

Girl's Day Hyeri Grazia3

Na temat „Entertainer” Hyeri powiedziała: „Jestem smutna z jej powodu. To tylko wymówki, ale myślę, że byłam zbyt pochopna. Geu Rin miała konkretne kolory, a ja wciąż próbowałam pokazać ją w jaśniejszych odcieniach, co wynaturzyło relację między mną i moim charakterem. To moja wina, że rozpoczęłam kolejną dramę bez dobrego przygotowania. Ale miałam okazję spotkać dobrych ludzi poprzez ‚Entertainer’, nauczyłam się wielu rzeczy od Ji Sung oraz Chae Junh An. Spotykam się nawet z moimi innymi kolegami z planu, raz na dwa tygodnie, by porozmawiać.”

By zobaczyć więcej zdjęć Hyeri i przeczytać resztę wywiadu sprawdźcie styczniowy numer Grazia na ich stronie internetowej.


źr: (1)

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
I like that!...kiara16only수잔 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
수잔
Gość
수잔

Czyli mam rozumiec ze nie bedzie comebacku bo nie moha znalezc piosenki dla siebie ?

kiara16only
Gość
kiara16only

A to nie jest 5-letnia klątwa ? Tak przynajmniej mi się wydaje 🙂

...
Gość
...

Nie przetłumaczyliście fragmentu w którym mówi że są na granicy rozpadu.
-,-

I like that!
Gość
I like that!

Dokładnie wspomniała o możliwym rozpadzie grupy. Ale wygląda to tak że członkinie chcą kontynuować bycie razem to raczej agencja nie chce dam im żadnej piosenki.

%d bloggers like this: