GOT7 wygrywa po raz czwarty z „Never Ever” w Music Bank; występ MONSTA X, Highlight, CNBLUE i innych

W odcinku z 24 marca programu KBS2, „Music Bank”, GOT7 i TWICE walczyło o pierwsze miejsce. Była to przyjazna walka między kolegami z JYP Entertainment. GOT7 zwyciężyło z 8,695 punktami!

Po otrzymaniu trofeum, JB podziękował Park Jin Youngowi, wytwórni, i fanom, IGOT7. Następnie obiecali nadal się polepszać, a Jinyong wspomniał Jacksona i wyraził nadzieję, że szybko do nich dołączy. Gdy inni artyści opuszczali scenę, członkowie BTOB i MONSTA X pogratulowali serdecznie GOT7.

Zobaczcie zwycięstwo i występ GOT7 poniżej!

W dzisiejszym odcinku wystąpili: BIGFLO, CNBLUE, GOT7, MVP, PRISTIN, VICTON, gugudan, Lovelyz, Rare Potato, Romeo, Melody Day, MONSTA X, Brave Girls, BTOB, Seven O’Clock, GFRIEND, J-Min i Highlight.

Obejrzyjcie ich występy poniżej!


źr: (1)

 

5
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
NeytiriSaero starlight~Wioletta (@Rossellinique)Mata Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mata
Gość
Mata

aż się wzruszyłam jak zobaczyłam tą interakcje pomiędzy got7, monsta x i btob <3

Wioletta (@Rossellinique)
Gość

To było takie kochane ^_^ Mam nadzieję widzieć więcej takich scen i momentów 😉

Neytiri
Gość
Neytiri

JYP kosi nagrody, najpierw Twice teraz Got7. Szkoda że poza tymi dwoma praktycznie skreślili resztę swoich zespołów.

Saero starlight~
Gość
Saero starlight~

Słyszałaś kiedyś o czymś takim jak exo? Albo bts? Chciałabym przypomnieć, że to oni wygrywają praktycznie wszystkie programy w jakich są. Got7 mają talent i dobre Comebacki, a w porównaniu do zespołów wymienionych powyżej wygrywają mało nagród. Będę bronić got 7,bo jak wcześniej wspomniałam mają talent i są moim zdaniem jednym z lepszych zespołów.

Neytiri
Gość
Neytiri

Mój komentarz dotyczył sytuacji sprzed ponad miesiąca, a wówczas ani EXO, ani BTS się nie promowali. Zresztą odnosiłam się tylko do sytuacji wewnątrz wytwórni JYP. To na co chciałam zwrócić uwagę dotyczy faktu, że poza tymi dwoma zespołami JYP nie ma za bardzo kogo wystawić, bo swoje starsze i zasłużone zespoły dawno temu olał. Teraz biorąc pod uwagę aktualnie dostępne informacje, podtrzymuję swoją opinię, bo jak wiemy żeby wypełnić lukę, ponownie wystawia Twice z comebackiem, nikomu innemu szansy nie dał w międzyczasie.

%d bloggers like this: