ESKA napisała post o K-Content Expo 2017

24K na K-Pop Night Out w Warszawie

K-Pop Night Out, czyli koncert gwiazd K-Popu w imponujący sposób zakończył pierwsze, tak wielkie, wydarzenie promujące Koreę Południową w naszej części Europy. 11 sierpnia 2017 w Warszawie na K-Content EXPO CENTRAL EUROPE 2017 można było w szczególny sposób przekonać się o tym, jak wielu – zwłaszcza młodych – Polaków zafascynowanych jest koreańską kulturą. Event przyciągnął bowiem do hali Torwar ok. 3,5 tysiąca fanów muzyki K-Pop, seriali, komiksów, gier i makijażu prosto z Azji. W sekcji VIP wypatrzyliśmy też m.in. znanego ze swojego oryginalnego wizerunku Mariusza Ząbkowskiego – Dżagę.

Więcej na http://www.eska.pl/news/gwiazdy_k-popu_zatrzesly_torwarem_na_k-content_expo_2017_foto/144922#sonda-84605

K-Content

źródło: eksa

Edytor: Milkyun

 

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Wioletta (@Rossellinique) Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wioletta (@Rossellinique)
Gość

Troszkę lepszy artykuł, choć foto tego kolesia, kto to w ogóle jest?
No i co do Sarsy to nie dziwię się zaskoczeniu ludzi, bo mogliby uprzedzić wcześniej że ktoś taki będzie, inaczej by wyglądało, ale i tak uważam, że kazanie jej wychodzić i różne takie zachowania to jednak słaby pomysł. Nikt przecież nie ucierpiał od jej występu. Możliwe że nawet sama tam do końca byc nie chciała.
Cieszę się, że jednak o tym wydarzeniu jest coś pisane i wspomniane, mam nadzieję, że za rok będzie kolejna edycja ale z już większą ilością wejściówek 😉

%d bloggers like this: