Miso zarzuca Jisoo kłamstwo na temat powodu jej odejścia z TAHITI; CEO wytwórni wypowiada się w tej kwestii

15 grudnia Miso z TAHITI opublikowała na swoim Instagramie post, w którym zarzuciła Jisoo kłamstwo w sprawie jej powodów kryjących się za odejściem z grupy.

Miso w swoim poście ujawniła, że Jisoo nagle przestała się kontaktować z grupą i nie dało się z nią w żaden sposób spotkać.

Kilka dni przed naszym japońskim koncertem, nagle bez ostrzeżenia stałaś się nieosiągalna. Nie odbierałaś niczyich telefonów i chociaż nie mieliśmy pojęcia, co się dzieje, poświęciłyśmy nasz sen, aby zmienić naszą choreografię tak, by pasowała do czterech osób, aż do dnia, kiedy wylatywaliśmy z Korei, aby dotrzymać obietnicy danej naszym fanom. Przez wiele miesięcy nie słyszałyśmy żadnych szczegółowych informacji o tobie. Bez względu na to, jak bardzo próbowałyśmy się kontaktować, jedyną odpowiedzią, jaką otrzymywałyśmy było to, że wrócisz pewnego dnia i byśmy poczekały jeszcze trochę. Opuściłaś nawet czat grupowy bez jednego wyjaśnienia. Nasza wytwórnia głupio powiedziała nam, że nawet jeśli sprawy są dla nas trudne, powinnyśmy trochę dłużej poczekać, ponieważ jesteś chora i hospitalizowana.

Powiedzieli, że jesteś hospitalizowana, ale wciąż słyszałyśmy wiele historii od ludzi, którzy cię widzieli. Jak mamy na to odpowiedzieć? Czy powinniśmy ci zaufać i czekać na ciebie, ponieważ jesteś jedną z członkiń naszej grupy, kimś, komu zaufaliśmy? Jeśli naprawdę chciałaś opuścić TAHITI i opuścić tę firmę, powinnaś po prostu zapłacić karę za naruszenie umowy i odejść.

Odważasz się używać terminu „zaburzenie lękowe” po spędzeniu lat u boku kogoś, kto nie może przetrwać dnia bez leków, ponieważ jej depresja i zaburzenie lękowe powodują hiperwentylację? Twój czas [jako członkini TAHITI] był okropny? Twoje fałszywe kłamstwa są straszniejsze. Po prostu tak mi szkoda ludzi, naszych niewinnych fanów, którzy pocieszają cię, nie wiedząc, co się dzieje, że aż czuję potrzebę przeproszenia ich. My [członkinie TAHITI] i nasza rodzina wytwórnia, trzymaliśmy się razem z powodu lojalności, i nigdy nie śmieliśmy myśleć, że zaplanowałaś to wszystko od samego początku … i ufaliśmy ci … Kilka dni temu byliśmy głupcami czekającymi aby Jisoo powrócił do TAHITI.

Jeden z jej postów w mediach społecznościowych i artykuły o odejściu z grupy to rzeczy, które sprawiły, że „Jisoo opuściło TAHITI”. Czy w końcu rozumiesz, kim naprawdę są ludzie, którzy teraz cierpią i kto tak naprawdę powinien być pocieszany?

16 grudnia CEO wytwórni J Line Entertainment, w której znajduje się TAHITI wypowiedział się w wywiadzie dla Star News na temat tej sprawy.

CEO Lee Se Jeong ujawnił:

Kiedy Jisoo powiedziała nam, że jest chora, chcieliśmy ustalić jej stan zdrowia, dlatego powiedzieliśmy jej, żeby zrobiła sobie przerwę. Powiedzieliśmy jej, że będzie mogła wznowić swoją działalność, gdy odzyska zdrowie. Złożyliśmy wniosek sądowy o wstrzymanie jej umowy do tego czasu, a ona odpowiedziała nam poprzez swojego adwokata.

CEO kontynuował:

Nakazy sądowe dotyczące kontraktów można przyznać tylko wtedy, gdy obie strony wyrażą na to zgodę. Adwokat Jisoo powiedział nam, że chce rozwiązać umowę z nami, ponieważ nie mogliśmy zadbać o jej zdrowie. Obie strony muszą się z tym zgodzić, ale Jisoo nie odpowiada na nasze telefony. Czekaliśmy długo, bo Jisoo była chora. Martwię się, że reszta członkiń jest przez to zraniona. To moje największe zmartwienie w tej chwili.

Następnie ujawniono, że umowa TAHITI kończy się w kwietniu 2019 r. Na pytanie, czy agencja jest gotowa zaakceptować odejście Jisoo z grupy, dyrektor generalny Lee Se Jeong odpowiedział:

Nic w ogóle nie było dyskutowane. Powodem, dla którego nie odpowiedzieliśmy na stanowisko Jisoo było to, że nie oznajmiła, że opuści grupę. Powiedziała, że „nie będzie mogła już dłużej być członkinią TAHITI”, ale to niekoniecznie oznacza, że opuszcza grupę. Właśnie dlatego czekamy, aż ona wyraźnie to z nami omówi.

źródło: (1) (2)

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
KimHaru Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
KimHaru
Gość
KimHaru

Ogólnie to przykro mi z powodu tego zamieszania, chociaż ja ich nie znam. Ale jedno zdanie mnie rozwaliło: „Powiedziała, że „nie będzie mogła już dłużej być członkinią TAHITI”, ale to niekoniecznie oznacza, że opuszcza grupę.” Ja rozumiem, że pewnie chodzi o to, że ona tylko tak powiedziała bez konkretów itd., ale to głupio brzmi

%d bloggers like this: