Reprezentant skomentował możliwość powrotu H.O.T na muzyczną scenę

H.O.T niedawno spotkało się ponownie po 17 latach na „ToToGa 3: Return of the Kings H.O.T” w ramach „Infinite Challenge”.

Mam nadzieję, że będziecie pamiętać ten moment aż do dnia, gdy spotkamy się ponownie.

Jang Woo Hyuk obiecał także, że grupa poważnie pomyśli o ponownej, wspólnej promocji.

Reprezentant wypowiedział się na temat możliwości ponownej wspólnej promocji grupy, mówiąc:

Comeback będzie zależał od determinacji członków. Decyzja o udziale w „ToToGa 3” została podjęta przez członków i ich wytwórnie zostały poinformowane już po fakcie. Pod koniec programu członkowie byli niezmiernie wdzięczni swoim fanom. Mają nadzieję, że odpłacą się im w jakiś sposób. Mimo że wciąż nie podjęto specyficznych dyskusji, jako że „ToToGa 3” dopiero się zakończyło, jest możliwość, że będą się ponownie wspólnie promować, jeśli tylko członkowie będą zdeterminowani, by to zrobić.

Członkowie H.O.T są obecnie w różnych wytwórniach, ale nie powinno to zablokować możliwości ich comebacku. Kangta jest wciąż w SM Entertainment, Moon Hee i Tony Ahn są w różnych wytwórniach, których właścicielem jest IOK Company. Lee Jae Won obecnie nie ma podpisanego kontraktu z żadną wytwórnią, ale otrzymuje wsparcie od wytwórni Tony’ego Ahn. Jang Woo Hyuk jest CEO wytwórni WH Creative. Reprezentant dodał:

Otrzymałem wiele telefonów z gratulacjami od znajomych. Wyjaśnili, że byli bardzo wzruszeni widząc ponowne spotkanie członków i fanów po tak długim czasie. Poprzez tą okazję, ludzie patrzą pozytywnie na możliwość ponownej promocji. Pomimo ich determinacji, członkom zajęło 17 lat, by ponownie stanąć na wspólnej scenie, więc jestem bardzo ostrożny, dopóki nie zostanie podjęta oficjalna decyzja. Jeśli będziemy cierpliwie czekać, może doczekamy się dobrych wiadomości.

Chcielibyście ponownie zobaczyć H.O.T na scenie?

źr: (1)

 

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Wiktor Fortuniak Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wiktor Fortuniak
Gość

Mała poszalej maż 80 lat….♪

%d bloggers like this: