Po wycieku kontrowersyjnych zdjęć pojawiły się plotki o związku mentorki z „The Unit” Jo Hyun Ah i uczestnika programu Chaejina z MYNAME

8 kwietnia media obiegły kontrowersyjne zdjęcia przedstawiające Jo Hyun Ah z Urban Zakapa i Chaejin z MYNAME. Dwójka ta poznała się podczas programu „The Unit” KBS, w którym Jo Hyun Ah była jedną z mentorek, a Chaejin jednym z uczestników, który nie dostał się do zwycięskiej grupy.

Zdjęcia wzbudziły duże kontrowersje ze względu na swoją treść – można na nich zobaczyć paczkę papierosów, jak i wino, co wskazuje na to, że Jo Hyun Ah i Chaejin wspólnie pili alkohol. Dodatkowo, strój Chaejina wzbudził duże poruszenie, jako że ma on na sobie bardzo krótkie szorty/bieliznę i można zobaczyć jak kładzie się na Jo Hyun Ah.

H2 Media, wytwórnia MYNAME oznajmiła, że obecnie próbuje wyjaśnić sytuację, ale członkowie grupy są teraz w Japonii, więc jest to utrudnione. Tymczasem MakeUs Entertainment, wytwórnia zarządzająca Jo Hyun Ah oznajmiła: „Zdjęcie Jo Hyun Ah i Chaejin pokazuje, jak wspólnie pili w domu znajomego. Kilka osób wspólnie piło w domu znajomego i zdjęcia pokazują moment, w którym akurat grali w grę.” 

Wytwórnia kontynuowała: „Jo Hyun Ah i Chaejin są tylko bliskimi przyjaciółmi. Wszyscy (obecni na spotkaniu) poznali się poprzez „The Unit” KBS 2TV i po prostu się spotkali, więc niefortunne jest, że zdjęcia te zostały ujawnione w ten sposób”.

źr: (1) (2)

11
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
Chaejin z MYNAME ujawnia, jak przestraszony był, gdy wyciekły jego kontrowersyjne zdjęcia z Jo Hyun Ah – K-Pop LivePolskaNeytiriWioletta (@Rossellinique)Arisa^^selgia Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Nuno
Gość
Nuno

To w fajne gry tam grają ;]

boysover flowers
Gość

Rany, jak to mnie drażni… Nawet jeśli to nie są plotki, nawet jeśli się spotykają…. To przecież nie jest zbrodnia! Żadne z nich nie będzie całe życie tkwić w celibacie, są ludźmi, tak jak my, więc mają prawo do szczęścia u boku drugiej osoby! Prędzej czy później każdy oppa będzie mieć swoją drugą połówkę, a im szybciej internauci oraz fanki sobie to uświadomią, tym łatwiej będzie idolom!

everything
Gość
everything

Niech dadzą im w spokoju się umawiać!

ohgoshnaliya
Gość
ohgoshnaliya

Przyznać się, ile razy wy podczas imprezy u znajomych wygłupialiście się w ten sposób ?? Bo u mnie często sie zdarza a nie kończy się to związkiem xd Koreańczycy inaczej postrzegają bliskość ale jak się ktoś zaprzyjaźni to takie rzeczy są normalne, NAWET JESI TO CHŁOPAK I DZIECZYNA

InI like thattak sie
Gość
InI like thattak sie

Jezu niech sie spotykają. Najważniejsze by byli szczęśliwi.

Kou
Gość

Chyba niektórzy czegoś tutaj nie zrozumieli… Jo-Hyun jest mentorką Chaejina i przez to, że być może sa w „związku”, ona moze go faworyzować w programie. To będzie nie sprawiedliwe dla innych uczestników tego programu. Chociaż jak na moje, to oni pewnie tylko ze sobą sypiają.

selgia
Gość

„Dwójka ta poznała się podczas programu „The Unit” KBS, w którym Jo Hyun Ah była jedną z mentorek, a Chaejin jednym z uczestników, który nie dostał się do zwycięskiej grupy.”
BYŁA i NIE DOSTAŁ SIĘ
Programu już nie ma a on nic nie zyskał
Gdzie tu faworyzowanie? XD

Arisa^^
Gość
Arisa^^

Zamknąć idoli, którzy:
są szczęśliwi
piją alkohol
mają jakikokwiek czas wolny dla siebie
dodają zdjęcia na instagrama czego chcą, a nie tylko siebie
mają czas na zabawę
mają swoją drugą połówkę
których irytują niektórzy wścibcy fani
itd itd itd
Ludzie, co komu do tego z kim się kto spotyka
Czy są szczęśliwi czy nie, to ich sprawa
Istny skandal

Wioletta (@Rossellinique)
Gość

Eeee no zaje**ci znajomi, naprawdę :/ Po pierwsze i przede wszystkim po co robić znajomym takie zdjęcia, to dla tych którzy chcieliby tłumaczyć że fotki wyciekły pewnie przez ‚przypadek’. Ja z takimi ‚znajomymi’ więcej bym się nie spotkała. A co do dwójki, są czy nie razem, nie moja sprawa, to dorosłe osoby, niech robią co chcą, nie należą do nikogo więc całą reszta mająca ból tyłka o ich związek niech się ogarnie i zajmie swym życiem na serio, a nie wyobraża sobie że oppa jak ten książe z bajki przyjedzie i ją poślubi, bo nie przyjedzie. Dajmy innym być szczęśliwym,… Czytaj więcej »

Neytiri
Gość
Neytiri

Wniosek z tego jeden: mają beznadziejnego „znajomego” i to świadczy tylko o tym typku. Dobrze się bawili w prywatnym gronie, a on ich wkopał upubliczniając prywatne zdjęcia.

trackback

[…] z MYNAME wypowiedział się na temat dawnego skandalu związanego z Jo Hyun Ah z Urban […]

%d bloggers like this: