Lizzy opuszcza After School

1 maja Lizzy oficjalnie ogłosiła, że opuszcza After School.

W odręcznie napisanym liście do fanów, Lizzy napisała: „Tak jak przychodzi wiosna, gdy zima odchodzi, piszę do was, by poinformować was o rozpoczęciu drugiego aktu w moim życiu.”

„Oczekiwałam, że kiedyś odejdę, ale mimo że jestem członkinią od dziewięciu lat, czuję, że moje odejście nadeszło szybko. Byłam zwyczajną licealistką, gdy zostałam zauważona na Busan Exhibition i Convention Center w 2009 roku. Przybyłam do Seulu i byłam trainee, w marcu 2010 roku zostałam członkinią After School o imieniu „Lizzy”. Byłam także aktywna w Orange Caramel i After School Blue.”

„To były bardzo radosne i szczęśliwe dni, które spędziłam z wieloma ludźmi, jakby to był mój świat. Nawet gdy patrzę wstecz, były to naprawdę piękne chwile mojego życia.”

„Chciałabym podziękować Pledis Entertainment i jego dyrektorowi generalnemu Han Sung Soo, który wychował mnie jako Lizzy i doprowadził mnie do miejsca, w którym jestem teraz. Nie zapomnę, co dla mnie zrobiłeś i zawsze pozostanę wdzięczna.

„Do członkiń, które dzieliły moje smutki i radości, dziękuję i bardzo was kocham. I nigdy nie będę w stanie zapomnieć momentów, które do tej pory dzieliłam z Play Girlz. Jestem naprawdę wdzięczny i kocham was. Tak długo, jak będziecie pokazywać swoją miłość do mnie, postaram się również poprawić i stać się lepszą. Jeszcze raz bardzo dziękuję i kocham was. „

Tego samego dnia wytwórnia Pledis Entertainment ogłosiła wygaśnięcie kontraktu z Lizzy na oficjalnej fan cafe After School i ich oficjalnej stronie internetowej. „Informujemy, że nasza umowa z Lizzy wygasła z dniem 30 kwietnia 2018 r.”, oznajmili. „Przeprowadziliśmy rozmowy z Lizzy i po dyskusjach zgodziliśmy się zakończyć kontrakt, szanując jej zamiar realizowania swoich marzeń poprzez różne zajęcia.”

Kontynuowali: „Chcielibyśmy skorzystać z okazji i podziękować Lizzy, która zaufała nam i pracowała z nami przez długi czas. Chociaż zakończyła się nasza praca, będziemy wspierać Lizzy, która będzie nie tylko piosenkarką, ale aktywnie będzie brać udział w różnych aktywnościach. „

Pledis Entertainment pożegnało się również na Twitterze, publikując zdjęcia Lizzy i pisząc: „Wspieramy Twoją przyszłość, która będzie świecić jeszcze jaśniej!”


źr: (1)

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Wiktoria~JungPledis Entertainment mówi o przyszłości Orange Caramel w związku z odejściem Lizzy – K-Pop LivePolskaInI like thattak sieWiktor FortuniakKarolcia Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Karolcia
Gość
Karolcia

To naprawdę bardzo przykre, ale jej się nie dziwię. Ostatnie MV wydały ponad trzy lata temu, bo w Pledis zadebiutowali Seventeen, którzy odnieśli sukces, więc After School zostały odłożone na drugi plan wytwórni.

Wiktor Fortuniak
Gość

To ona pamięta aktywna lata After Shool,to było tak dawno,dawno,dawno temu? (Sarkazm)
Właściwie to post powinien nosić nazwę ,,After school opuściło lizzy,, (tak jak poprzednie członkinie) albo ,,After shool się opuściło,, i została sama nazwa.Czy nie sensowniej by było gdyby Pledis w końcu ogłosiło to co jest oczywiste czyli rozpad.

InI like thattak sie
Gość
InI like thattak sie

Tak się zastanawiam kiedy oni ogłoszą rozpad grupu , za chwile wszystkie czlonkinie odejdą.
Przykre jest to że tak okropnie je potraktowali, nie było nawet pożegnalnego comebacku, jakiejś chwili w której mogły by wszystkie razem pożegnać się z fanami.

trackback

[…] maja Lizzy ogłosiła, że opuszcza After School i Pledis Entertainment. Wytwórnia potwierdziła jej odejście, dodając, że jej kontrakt wygasł 30 kwietnia 2018 […]

Wiktoria~Jung
Gość
Wiktoria~Jung

Chyba raczej AfterSchool opuśxiło Lizzy….

%d bloggers like this: