Brave Brothers mówi o wpływie BTS i Wanna One oraz informuje o planach na przyszłość jego artystów

Brave Brothers Talks About BTS And Wanna One’s Impact

W ostatnim wywiadzie producent Brave Brothers wypowiedział się na temat przemysłu k-popowego i swojej wizji na przyszłość.

Brave Brothers wyprodukował wiele hitów, m.in dla BIGBANG, Son Dam Bi, Brown Eyed Girls, AOA i HyunA. Minęło prawie 20 lat, odkąd zaczął tworzyć muzykę, natomiast obecnie jest głową Brave Entertainment.

20 września No Cut News spotkało się z producentem w biurze Brave Entertainment w ramach wywiadu zatytułowanego „Hello! K-pop Leader”.

Poproszony o wymienienie muzyka, z którym chciałby pracować, Brave Brothers odpowiedział:

Szczerze mówiąc, nie ma żadnego. Pracowałem z tak wieloma różnymi ludźmi, że teraz chcę włożyć moje umiejętności jako producenta w Brave Entertainment. Więc od tego momentu chcę się szczerze skupić na artystach z wytwórni i nowym boysbandzie.

Kontynuował:

BTS i Bang Shi Hyuk dobrze przetarli szlaki, więc myślę, że my także mamy nową szansę. Chcę dodać Brave Entertainment skrzydeł poprzez zadebiutowanie przełomowych, zabawnych piosenkarzy. Mam także poczucie obowiązku, by odnieść sukces.

Brave Brothers został poproszony o wybranie najgorętszego tematu tego rok w przemyśle rozrywkowym z perspektywy producenta. Odpowiedział:

Myślę, że jest to Wanna One. Myślę, że umiejętności planowania i duma dużej wytwórni CJ zostały połączone z dobrze zaplanowanym programem „Produce 101”, by utworzyć naprawdę oszołamiający efekt.

Wyjaśnił:

Niektórzy członkowie Wanna One byli trainees, którzy ćwiczyli tylko przez kilka lat. Pomimo to są teraz bardzo popularni, a Kang Daniel jest szczególnie, wręcz sensacyjnie popularny. Myślę, że nie powinniśmy patrzeć na to jak na program, który był dobry, ponieważ został stworzony przez dużą firmę, ale zwrócić uwagę na to, że jest w nim wiele elementów dla producentów do naśladowania i nauczenia się. Myślę także, że agencje rozrywkowe powinny samodzielnie kreować tego rodzaju dobre systemy.

Brave Brothers poinformował także fanów o sytuacji jego artystów. Rozpoczął:

Po pierwsze, Samuel przez dłuższy czas skupiał się na chińskim programie rozrywkowym „The Collaboration”, który wygrał. Obecnie pracuje on nad koncertem, azjatycką trasą koncertową i nowym albumem. Myślę, że album ukaże się na początku przyszłego roku.

Kontynuował:

Ludzie myślą, że Brave Girls są starą grupą, ale minęły zaledwo dwa lata, odkąd zostały zreorganizowane z nowymi członkiniami. Dbają o siebie, ciężko pracują i planujemy album, tak by mogły powrócić pod koniec tego roku, lub na początku następnego.

Dodał:

Także przygotowuje się do styczniowego debiutu nowego boysbandu, który wspomniałem wcześniej. Tym razem odniosę sukces.

Dzieląc się swoimi celami na przyszłość, Brave Brothers powiedział:

Może to być za duże marzenie, ale jako że dobrze jest mieć wielkie cele: moim celem jest zrobienie z Brave Entertainment znanej na całym świecie agencji rozrywkowej, która może wywierać wpływ w kraju i poza nim. Myślę, że trzeba się dzielić cenną miłością, którą otrzymujesz od publiczności.

Edytor: Royze


źr: (1)

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Excuse me?Mizzu Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mizzu
Admin

Mam nadzieje, że uda mu się! Nie mogę się doczekać bo piosenki tworzą niesamowite/

Excuse me?
Gość
Excuse me?

Niech coś robi z Brave Girls bo go udusze !!Od Rollin nie miały żadnego comebacku !To już chyba 1,5 roku.

%d bloggers like this: