Himchan z B.A.P zostanie usunięty z programu rozrywkowego przez zarzuty o molestowaniu seksualnym

B.A.P’s Himchan To Be Edited Out Of Reality Show Following Sexual Harassment Allegations

Po informacjach o anulowaniu daty premiery programu rozrywkowego B.A.PB.A.P Traince”, zostało ujawnione, że momenty z Himchanem zostaną usunięte.

Źródło z FashionN ujawniło:

Planujemy wyciąć momenty z Himchanem z programu rozrywkowego B.A.P „B.A.P Traince” z epizodów, które zostaną wyemitowane w dniach 9 i 16 października. Z racji, że program ten posiada dwa dodatkowe epizody, Himchan nie zostanie w nich pokazany.

B.A.P Traince” to program rozrywkowy, w którym członkowie B.A.P brali udział w tworzeniu zawartości gry VR (wirtualnej rzeczywistości).

Edytor: Royze


Źródło: (1)

8
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
RoyzeWioletta (@Rossellinique)Wiktor Fortuniakpatrycjagpatil.a. Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ygx
Gość
ygx

Czemu chcą go usunąć skoro nawet nie potwierdzono jego winy.? Osobiście miałam nadzieję go zobaczyć

Wioletta (@Rossellinique)
Gość

Dokładnie, na moje rozumowanie to w normalnym kraju mógł by ih niejako za to sądzić, wyrzucąją go z programu a argumentem jest nipotwierdzone oskarżenie, to tak jakby bawili się w sąd i już zdecydowali że jest winien.
Jak agencja powinni robić wręcz przeciwnie, powinni go bronić i chronić a ja odnoszę wrażenie że to ts jest tymi którzy chcą go pogrążyć. Coż tu jest lekko nie tak jak powinno :I

Namida
Gość

Ja pierdziele… zaraz się okaże, że w ogóle wyrzucą go z wytwórni… i tyle z tego będzie. Nie podoba mi się to. Tak jakby TS chciało go zrujnować w myśl że B.A.P jest w stanie rozkładu i gdyby chciał odejść to go tak urządzą że nikt go nie weźmie… 🙁

l.a.
Gość
l.a.

On powinien się usunąć z wytwórni, to będzie miał spokój

patrycjagpati
Gość
patrycjagpati

Teraz tylko czekam aż wszyscy postąpią jak BANG i odejdą z tej durnej wytwórni :/

Wiktor Fortuniak
Gość

TS przestań proszę się pogrążać i zwiń interes.

Wioletta (@Rossellinique)
Gość

Chyba ich poje**o!
Na miejscu reszty BAP powiedziałabym żę w takim razie nie chcę aby nagrania z moim wizerunkiem były opublikowane. Co to ma w ogóle być?! On jest w BAP prgoram jest o BAP, czy oni mogą przestać! Gdyby to był jakiś inny pogram np Infinity Challeng to ok, może sobie nie życzą producenci czy ktoś, ale żeby facet z programu własnego zespołu był usuwany to już jest jakiś żart i kpina.
Niczego tak nie pragnę jak rychłego updku ts i tego by wszyscy odpowiedzialni za to jak traktuje się tam artystów oberwali po tyłkach i to porządnie.

Royze
Gość

teoria time:
T$ to najgorsze, niemyte i do tego przebrzydłe szmacisko, które chce dowalić Himchanowi na sam koniec kontraktu tak mocno, jak tylko potrafi, by po odbyciu służby wojskowej żadna agencja nie chciałby go wziąć do siebie.

%d bloggers like this: