SHINee

Onew z SHINee ogłasza datę rozpoczęcia służby wojskowej

SHINee’s Onew Announces Military Enlistment Date

Lider grupy SHINeeOnew rozpocznie swoją służbę wojskową już w grudniu.

W dniu 9 listopada ogłoszono, że Onew zaciągnie się do wojska 10 grudnia. Wytwórnia SM Entertainment potwierdziła wszystkie informacje, mówiąc:

Onew wyraził pragnienie cichego rozpoczęcia służby wojskowej. Chcemy uszanować jego życzenie, nie ujawniając miejsca, ani konkretnego czasu jego pójścia do wojska. Również nie odbędzie się oddzielne posyłanie go do danej lokalizacji. 

Urodzony w roku 1989 Onew jest liderem SHINee oraz najstarszym członkiem grupy. Będzie także pierwszą osobą z zespołu, która rozpocznie służbę wojskową. SHINee zadebiutowali w 2008r. i w tym roku świętowali swoje dziesięciolecie wydając teledyski do ,,Good Evening”, ,,I Want You” oraz ,,Our Page”.

Życzymy liderowi wszystkiego co najlepsze podczas odbywania służby wojskowej!

Edytor: Sophie


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka  i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
SensiWioletta (@Rossellinique)W&F.CompanyMic Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Mic
Gość
Mic

Jak ja bym chciała by idole byli zwolnieni ze służby wojskowej, z drugiej strony w wojsku może odpocznie bycie idolem to bardzo ciężka praca .

W&F.Company
Gość

Dlaczego mój ulubiony głos w shinee idzie do woja bez wydania płyty ?

Wioletta (@Rossellinique)
Gość

Onew!! Wracaj nam szybko i wracaj wtedy z albumem bo w pełni na niego zasługujesz! Oby i reszta SHINee teraz jakoś poszła by mieć ich wszystkich razem jak najszybciej.

Sensi
Gość

Gdzie popieram ogólnie służbę wojskową, to niektórych nie widzę w wojsku. Onew jest z tych, których po prostu tam nie widzę (Kyu, Ryeowooka, Yoseoba, Junho i paru innych również nie widziałam i nie widzę).
Ale im szybciej pójdzie, tym szybciej wróci. Podzielam opinię, że reszta powinna zaraz za nim iść, wtedy szybciej razem wrócą jako zespół. Tak jak zrobili to Panowie z CN Blue (chyba w ciągu miesiąca cała czwórka się zaciągnęłam – dat teraz nie pamiętam), ale szczerze – to było rozsądne posunięcie z strony. SHINee – moim zdaniem – powinno wziąć przykład.