SM STATION ogłasza rozpoczęcie nowego sezonu

SM STATION Announces Beginning Of New Season

Muzyczny kanał „SM STATION” cyfrowych singli wytwórni SM Entertainment już niedługo powróci z trzecim sezonem!

W dniu 19 listopada pojawił się klip „ID video”, który zapowiada trzeci sezon SM STATION. Oprócz tego pojawiła się informacja, że nowy sezon rozpocznie się oficjalnie 29 listopada.

Pierwszy sezon SM STATION rozpoczął się w 2016 roku i polegał na cotygodniowym publikowaniu teledysków do nowych singli artystów lub kolaboracji z innymi muzykami.

Po ukończeniu sezonu drugiego w kwietniu tego roku, wytwórnia SM Entertainment podjęła nową współpracę z SK Telecom „O” nazywając projekt „SM STATION x O”. Dzięki temu powstały takie wspólne utwory jak „Written In The Stars” w wykonaniu Wendy z Red Velvet i John’a Legend’a, „Wow Thing” w wykonaniu Seulgi z Red Velvet, SinB z GFRIEND, Soyeon z (G)I-DLE i Chunghy. Oprócz tego został wydana piosenka „We Young” Chanyeola i Sehuna z EXO, „Young” w wykonaniu Baekhyuna z EXO i Loco oraz „Page 0” w wykonaniu Taeyeon z Girls’ Generation i Melomance.

Edytor: Milkyun


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka  i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
%d bloggers like this: