5 idoli, którzy dorastali na całym świecie (GOT7, BLACKPINK, MONSTA X, CL, SNSD)

klppp

Idole często zwiedzają pół świata podczas tras koncertowych czy promocji. Fakt, że spora część idoli wywodzi się z Korei Południowej i okolic, ale zdarzają się i tacy, którzy w młodości mieszkali w dosyć egzotycznych krajach. Ta lista przybliży Wam pięciu idoli, którzy dorastali w przeróżnych miejscach na świecie.

1. Yugyeom (GOT7)

yugyeom 1

Nawet najbardziej hardcorowe fanki Yugyeoma z GOT7 mogą nie wiedzieć, że maknae spędził część swojego dzieciństwa poza Koreą Południową. Chociaż nie pamięta tego, ponieważ był bardzo młody, to jego rodzice opowiadali mu historie o tym, ile czasu spędził w Arabii Saudyjskiej.

2. Rosé (BLACKPINK)

rose2

Choć wszyscy już wiedzą, że Rosé jest Koreanką i dorastała w Australii, to niektórzy mogą nie wiedzieć, że faktycznie urodziła się i spędziła część swojego życia w Nowej Zelandii!

3. I.M (MONSTA X)

mx im

Z powodu pracy ojca, I.M spędził większość swojego życia w Bostonie, USA. Ale to nie było jedyne miejsce, w którym żył – chociaż nie pamięta zbyt wiele czasu z tamtego okresu, I.M mieszkał również w Izraelu.

4. CL

cl

CL urodziła się w Seulu, ale większość swojego życia spędziła w Japonii i Francji. CL  zawsze uczęszczała do szkół międzynarodowych. Dzięki temu potrafi płynnie mówić po koreańsku, angielsku, japońsku i francusku!

5. Sunny (Girls’ Generation)

sunny

Sunny (SNSD) boi się głośnych dźwięków. Kiedy była bardzo młoda, wraz z rodziną mieszkała w Kuwejcie, gdzie wybuchła wojna w Zatoce Perskiej. Skończyła jako uchodźczyni i po dziś dzień boi się bardzo głośnych hałasów.

Edytor: Royze


źr. (1)

Zapraszamy również na Facebooka  i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
%d bloggers like this: