Jung Yoo Ahn

Aktor rookie – Jung Yoo Ahn oskarżony o molestowanie seksualne + został wykluczony z nadchodzącej dramy

Doniesiono, że obecnie trwa śledztwo policyjne przeciwko aktorowi rookie – Jung Yoo Ahn (20), któremu zarzuca się molestowanie seksualne.

Według doniesień kobieta nazywana jako „A” zadzwoniła na policję po tym, jak Jung Yoo Ahn usiłował wykorzystać ją seksualnie w stanie upojenia alkoholowego. Wkrótce aktor zgłosił się do przesłuchania przez policję.

Jego wytwórnia VAST Entertainment odpowiedziała na doniesienia:

To prawda, że niedawno zakończył przesłuchanie policyjne. Musimy cierpliwie czekać na wyniki dochodzenia.

W rezultacie trwającego dochodzenia, Jung Yoo Ahn zdecydował o wykluczeniu siebie w nadchodzącej dramie stacji tvN. Aktor miał grać rolę młodego Sung Mo.

Aktor zadebiutował w dramie „Come and Hug Me” stacji MBC. Dodatkowo pojawił się w web dramie „Top Management”.

Edytor: Milkyun


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

4
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
pppeverythingNamidaSensi Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Sensi
Gość

Tak zerknęłam sobie na jego filmografię i miał kilka rólek wcześniej. Pojawił się w „Lucky Romance” i „Queen for Seven Days”, czy „The Good Wife”.

Dla mnie abstrakcją, że rocznik 1999 ma już 20 lat i to nie są już dzieci, tylko w zasadzie ludzie dorośli.

Namida
Gość

Rocznik nic nie znaczy jeśli chodzi o zachowanie i psychikę człowieka. Z drugiej jednak strony wieku nie oszukasz… jak masz 20 lat to naturalnym jest że nie ma opcji na bycie tak rozwiniętym życiowo jak np. osoba w wieku 40 lat. To zwyczajnie za krótko, nie da się. Oczywiście są sytuacje kiedy człowiek w młodym wieku przeszedł dużo więcej niż ten starszy… no ale wiecie o co chodzi.

Moim zdaniem ten aktor to nadal gówniarz z głupimi pomysłami w głowie… alkohol tu nie pomaga bo ludzie dziczeją od niego.

everything
Gość
everything

„Dla mnie abstrakcją, że rocznik 1999 ma już 20 lat i to nie są już dzieci” – dla mnie też to abstrakcja. Jestem z roku 99. ODDAJCIE MI DZIECIŃSTWO

ppp
Gość
ppp

Poczuł koleś pełnoletność tylko trochę za bardzo…