LOOΠΔ

LOONA w kolejnym tajemniczym klipie o nazwie „XIIX”

Znalezione obrazy dla zapytania loona xiix teaser

LOONA opublikowały kolejny tajemniczy klip o tytule „XIIX”!

Gowon z LOONA jest główną postacią nowej zapowiedzi „XIIX”, napotykając wrak samolotu na czarnych piaskach. Fani dostali również małą wskazówkę jak brzmi utwór po odkryciu znaczenia stojącego za zwiastunem „XIIX”.

Bądźcie na bieżąco na temat comebacku LOONA!

Edytor: Milkyun


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Anneliese Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Anneliese
Gość
Anneliese

„Butterfly” jako intro do „XX” zapowiada zupełnie inny album niż „++”. Spekulowany jest pełny album. Tylko nieco szkoda, że 14-16 lutego będzie ta premiera będzie. Ciekawe, czy main truck będzie miał niewykorzystaną choreografię z „PREMIER GREETING : Line & Up”. Teraz z perspektywy czasu zauważam pewne przesłanki, że „++” to miała być mała próba, przed tym, co ma nadejść teraz oraz ostateczne zakończenie ery pre-debiutanckiej. Po zakończeniu promocji z [++] BBC musiało specjalnie czekać na nowy rok, by wszystko, co związane z zespołem poukładać oraz ustalić strategię, by złapać ludzi za pyski nową muzyką i przyciągnąć ich do zespołu. Na… Czytaj więcej »

Anneliese
Gość
Anneliese

*track – (beznadziejna autokorekta)