Bangtan Boys / BTS

„Smeraldo Books” opublikowało kolejny klip z „HwaYangYeonHwa” z udziałem J-Hope’a

Fani otrzymali kolejny klip serii „HwaYangYeonHwa (花樣年華): The Notes 1”, tym razem z udziałem J-Hope’a!

Melancholijny wpis brzmi „Mama podała mi batonika „HoSeok zamknij mocno swoje oczy i nie otwieraj ich, dopóki nie policzysz do dziesięciu”.

Wielu fanów nadal oczekuje kontynuacji serii „HwaYangYeonHwa’‚. Wyczekujcie jutrzejszego wpisu, a w międzyczasie zobaczcie nowe wideo!

Edytor: Milkyun


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

9
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
VakaPaulasaiseJulaaa♥ Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
saise
Gość
saise

To właśnie dzięki całemu Bangtan Universe wkręciłam się w BTS. Wcześniej jak słuchałam ich piosenek to nawet nie zwracałam uwagi na nazwę zespołu, piosenki określałam jako ‚całkiem fajne’, a MV ‚wizualnie ładne’. Dopiero moja siostra opowiedziała mi o całej historii, powiązaniach między albumami i o różnych symbolach i motywach. Po tym wkręciłam się w tę historię i teorie i od tego czasu wyczekuję wszystkiego, co związane z ich twórczością i muszę stwierdzić, że osoby tworzące fabułę w BU są geniuszami. Lubię też koncepty jednoalbumowe innych twórców, gdzie wszystkie piosenki tworzą jedną spójną historię, ale to co dzieje się w przypadku… Czytaj więcej »

Vaka
Gość
Vaka

A byłabyś może w stanie podać mi jakieś źródła w internecie gdzie znajdę więcej informacji o tych symbolach, motywach, historiach, teoriach? 😉 Bo prawdę mówiąc osobiście nic z tego nie rozumiem 😀 Słyszałam, że seria LY ma swoją własną historie i notki dołączone do albumów, ale nie wiem czy tylko o to chodzi i od czego to ugryźć w ogóle 😀

saise
Gość
saise

Głównie śledzę hashtagi #btstheory i #btstheories na Twitterze, tam cały czas pojawiają się nowe wątki i sporo osób dzieli się swoimi przemyśleniami, więc łatwiej jest złożyć jedną historię. HYYH fajnie podsumowała seria Theory Thursday na YT i widziałam również, że była przetłumaczona na polski. Youtuberka Unbridled Buffalo analizuje i notki i MV i robi to całkiem przejrzyście. A jeśli chcesz ogarnąć całość historii to najlepiej cofnąć się do samego początku, bo czasem nawet pojawiają się nawiązania do ich piosenek z czasu debiutu. Poza tym polecam też oglądanie ich występów z różnych gal bądź koncertów, bo zwłaszcza za czasów ery Wings… Czytaj więcej »

Vaka
Gość
Vaka

Dziękuję bardzo za te wszystkie wskazówki! O związku Demiana z Wings wiedziałam, o tych wiadomościach podczas gal też, ale nigdy nie potrafiłam prawidłowo ich zrozumieć 😀 Teraz dzięki Wam mam masę materiałów, więc jak tylko powstanę z martwych (czyt. wykuruje się z grypy) zacznę ogarniać. )
Dzięki! <3

saise
Gość
saise

Aha, zapomniałabym o najważniejszym. Najlepiej nie zaczynać od samego LY, bo to jest w pewnej mierze kontynuacja historii właśnie z HYYH, więc rozpoczęcie od tego może tylko zagmatwać przekaz. Powodzenia 😀

Paula
Gość
Paula

Jeśli ktoś jest zainteresowany to ostatnio znalazłam notki z HYYH ułożone datami.
https://docs.google.com/document/d/1Tx4nIeTPLw3O-FYqRriZ8CV-8m1jX4zDQCEF_aIOcfs/edit#heading=h.2f5dryq9gw69

Vaka
Gość
Vaka

dzięki! 🙂

Julaaa♥
Gość
Julaaa♥

Mały błąd w tłumaczeniu — ‚chocolate bar’ na polskie znaczy BATONIK/BATON , i jest to powiązane ze Snickers’em (występuje w MV do Spring Day i Fake Love ) Natomiast ‚ box of chocolate’ znaczy tabliczka czekolady. Pozdrawiam ♥♥♥

Julaaa♥
Gość
Julaaa♥

Upssss miałam na myśli że „bar of chocolate” znaczy tabliczka czekolady…. box of chocolates – pudełko czekoladek a CHOCOLATE BAR – BATON ♥