Kim Chungha Programy muzyczne

,,Gotta Go” Chungha z trzecim trofeum; występ WJSN, KNK i innych w Music Core

Watch: Chungha Takes 3rd Win For “Gotta Go” On “Music Core”; Performances By Apink, WJSN, KNK, And More

12 stycznia w odcinku Music Core, Chungha zdobyła swoje trzecie trofeum w muzycznym programie.

Do walki o pierwsze miejsce stanęło: ,,After You’ve Gone M.C the Max, ,,SoloJennie z BLACKPINK oraz ,,GottaGo” Chungha. Ostatecznie Chungha zwyciężyła z 7,020 punktami – to jej trzecie zwycięstwo z ,,Gotta Go”.

Gratulację Chungha!

Dziś po raz ostatni Music Core poprowadził Mark z NCT, który opuszcza pozycję MC programu. Idol powiedział:

Bawiłem się tak dobrze, że miniony rok wydaje się upłynąć tak szybko. Dziękuję wszystkim, którzy się mną opiekowali. Smutno mi z powodu odejścia, ale nadal każdej soboty będę okazywał swoją miłość Music Core.

W dzisiejszym odcinku Music Core wystąpili także: Apink, Ryeowook z SuperJuniorLuna z f(x), WJSN (Cosmic Girls), N.Flying, Lovelyz, KNK, LABOUM, UP10TION, VOISPER, VERIVERY, PinkFantasy, ONEUS oraz M.O.N.T.

VOISPER – ,,Ordinary Words”

UP10TION – ,,Blue Rose”

Lovelyz – ,,Rewind”

N.Flying – ,,Rooftop”

LABOUM – ,,Turn It On”

Luna – ,,Even So”

Ryeowook – ,,I’m Not Over You”

KNK – ,,Lonely Night”

WJSN – ,,Star” + ,,La La Love”

Apink – ,,Hug Me” + ,,%%”

ONEUS – ,,Valkyrie”

PinkFantasy – ,,Iriwa”

VERIVERY – ,,Ring Ring Ring”

M.O.N.T – ,,Will you be my girlfriend?”

Edytor: Sophie


źr: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

13
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
JAExcuse me?KukiM.Karolcia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Excuse me?
Gość
Excuse me?

Gratulacje Chungha .Wjsn bardzo ładne stroje .

M.
Gość
M.

Według mnie nie zasłużyła, jej nowy utwór jest strasznie słaby, tak jak lubię „Rollercoaster” tak no niestety ta piosenka według mnie jest okropna.

Karolcia
Gość
Karolcia

Rozumiem, że możesz nie lubić tej piosenki, ale jak możesz mówić, że nie zasłużyła? Pracowała na to ciężko przez prawie dwa lata i w końcu ma swoje pięć minut.

M.
Gość
M.

Każdy artysta tutaj nominowany ciężko pracował, także takie gadanie z twojej strony jest bezcelowe. Poza tym nigdzie nie napisałam że ciężko nie pracowała, napisałam że według mnie nie zasłużyła, utwór nie jest chwytliwy, zapadający w pamięć a tekst też wysokich lotów nie jest, gdyby chociaż to było co najmniej dobre a tak to z ciekawości (jeszcze na długo przed Music Core) przesłuchałam utwór i bardzo się zdziwiłam ze po tak dobrym kawałku jak „Rollercoaster” powstało coś tak słabego, no cóż.

Dante
Gość
Dante

Moim zdaniem to jej najlepszy utwór i według mnie zasłużyła dużo bardziej niż solo od jennie. Wystarczy zobaczyć jak prezentuje się i śpiewa po ogłoszeniu wyników a co zrobiła Jennie. Cieszę się że solowi artyści mają coraz większą siłę przebicia.

Karolcia
Gość
Karolcia

Dobrze wiem, że każdy artysta zasłużył na wygraną, że każdy ciężko na to pracował. To tak samo gdybym ja powiedziała że na zwycięstwo nie zasłużyli np. Winner, bo piosenka mi się nie podoba. To nie ma tak, że ktoś nie zasługuje na wygraną, bo każdy na to ciężko pracuje i mu się to należy.

Excuse me?
Gość
Excuse me?

Piosenka jest rewelacyjna ,Nie znasz się tyle ci powiem ,Na nagorde zasługuje każdy kto ciezko na to pracuje ,a Chungha jest genialna solistką co udowadniają jej liczne nagrody na ubiegłorocznych galach typu MAMA Asian artist awards itp

M.
Gość
M.

O wiele lepszą solistką jest Sunmi czy Hyolyn, także sorry ale Chungha w tym zestawieniu słabo wypada.
Twoje zdanie mało mnie obchodzi, ja uważam że się dobrze na tym znam, przesłuchałam w swoim życiu bardzo dużo utworów, jedne dobre, drugie złe i wiem jak to wygląda w kpopie, „Gotta Go” jest bardzo słabe i twój komentarz tego nie zmieni.

JA
Gość
JA

Sunmi leci ostatnio cały czas na playbacku więc…

Kuki
Gość

To, że ty uważasz iż piosenka „nie jest chwytliwa, zapadająca w pamięć a tekst nie jest wysokich lotów” nie znaczy, że wszyscy tak myślą i wcale nie znaczy, że tak jest.. jak po własnych upodobaniach możesz stwierdzać, że nie zasłużyła na wygraną? Albo jesteś zwykłą ignorantką albo zwyczajnie hejterem bo takich głupot dawno nie czytałam -.-

M.
Gość
M.

Żałosna jesteś doprawdy, ja oceniam po prostu obiektywnie, gdybym była hejterem to napisałabym że każdy jej utwór jest do dupy, a tak nie jest, „Gotta Go” jest słabe w porównaniu z poprzednim singlem, sorry not sorry.

Kuki
Gość

Co niby oceniasz obiektywnie? :O Bo na pewno twój komentarz obiektywny nie był… nikt Ci nie rozkazuje, że masz lubić daną piosenkę czy też nie, ale pisząc komentarz typu „nie zasłużyła na wygraną” ma tyle wspólnego z obiektywizmem co nic. Nie obchodzi Cie zdanie innych to też nie miej pretensji, że Twoje zdanie jest dla nas mało ważne.. Jakbyś nie była zwykłym hejterem i po prostu najzwyczajniej nie lubiła utworu, po prostu byś go zignorowała, ale widocznie ego Ci na to nie pozwoliło i musiałaś zawistnie dodać, że nie zasługuję na wygraną -.- PS. Jednak musisz na prawdę mało znać… Czytaj więcej »

Excuse me?
Gość
Excuse me?

4 wygrana Chunghy .M naprawdę znasz się na muzyce!😂😂😂😂