INNE

Lee Young Ja mówi o wygraniu dwóch Daesangs i dziękuje innym komiczkom

Lee Young Ja Talks About Winning 2 Daesangs + Thanks Fellow Female Comedians

11 stycznia Lee Young Ja zagościła w ,,Entertainment Weekly” KBS, w którym opowiedziała o swoim tegorocznym sukcesie na galach rozdań nagród.

Lee Young Ja jest pierwszą kobietą, która wygrała główna nagrodę, tzw. Daesang na KBS Entertainment Awards i jest pierwszą kobietą, która wygrała dwa Daesangi, dzięki późniejszej wygranej podczas MBC Entertainment Awards. Jest też trzecią osobą w historii, która wygrała dwa Daesangi (przyznawane dla gwiazd ogólnego przemysłu rozrywkowego, nie muzycznych) w tym samym roku.

Podczas programu Lee Young Ja podziękowała wszystkim mówiąc:

Po tym jak otrzymałam nagrodę, dzwonili i pisali do mnie moi juniorzy. Mówili, że daję im przykład, daję im nadzieję, jestem dla nich źródłem siły, że są wdzięczni  i będą podążać moimi śladami. Robiłam tylko wszystko, co było w moich siłach, ale byłam bardzo wzruszona słysząc, że jestem źródłem siły dla moich juniorów.

Kontynuowała:

Korzenie moich dwóch Daesangs leżą w Kim Sook i Song Eun Yi. Naprawdę chcę im podziękować. Specyfika naszej pracy jest taka, że musimy czekać, aż ktoś nas obsadzi [w jakimś programie]. Musimy czekać długi czas i te dwie przetarły szlaki. Kiedy wytwórnie programów ich nie zatrudniały, stworzyły własny kanał i rozsławiły swoje imię. Ich ciężka praca pozwoliła mi zaistnieć, więc jestem wdzięczna.

Lee Young Ja wspomniała też o trudach, które pokonała:

Nie jestem typowym ,,dzieckiem przyjaciółki mamy”. Przeszłam wiele, by stać się nadzieją dla młodych i teraz jestem szczęśliwa. Myślę, że najtrudniejszy okres był wtedy, gdy próbowałam być zabawną osobą, a zamiast tego stawałam się niepoważną. Zrozumiałam, że nie jestem zabawna, byłam tylko niepoważna. Byłam zrozpaczona i w pewnym momencie nienawidziłam się za to. W tamtym okresie wspierało mnie wiele osób, a Lee Sung Mi nigdy nie puszczała mojej dłoni. Słuchała wszystkiego, co mam do powiedzenia i wspierała mnie.

Edytor: Sophie


źr: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o