ONEUS

Nowa męska grupa ONEUS zadebiutowała z silną pozycją na listach iTunes na całym świecie!

RBW’s New Boy Group ONEUS Makes Strong Debut On iTunes Charts Around The World

Nowa męska grupa – ONEUS spod skrzydeł wytwórni RBW Entertainment ma na swoim koncie niesamowity start!

Krótko po wydaniu pierwszego minialbumu Light Us w dniu 9 stycznia, ONEUS zajęli silną pozycję na listach iTunes Top K-Pop na całym świecie. Minialbum zajął pierwsze miejsca w Stanach Zjednoczonych i Australii oraz znalazł się w pierwszej dziesiątce w Kanadzie, Niemczech, Anglii, Hiszpanii i we Włoszech.

Tytułowa piosenka ,,Valkyrie również cieszy się popularnością na zestawieniu iTunes Top K-Pop Songs. Nie tylko utwór zajął 1 miejsce w Niemczech, ale znalazł się w pierwszej dziesiątce w siedmiu innych krajach na świecie.

Gratulacje dla ONEUS!

Edytor: Sophie


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

6
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Excuse me?Lavender TaePolaKarolciamrs.chu91 Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
mrs.chu91
Gość

Hm… Całkiem spoko. Przyjemnie się słucha tej piosenki.

Karolcia
Gość
Karolcia

O proszę! Chłopcy pochodzą z małej wytwórni więc nie spodziewałam się, że zdobędą w miarę dużą popularność już podczas debiutu. Ale ich piosenka jest niesamowita więc nie ma co się dziwić. Oby tak dalej!!

Excuse me?
Gość
Excuse me?

To jest wytwórnia Mamamoo ,więc jest całkiem już znana

Pola
Gość
Pola

Dwa mega debiuty w tym samym dniu. ONEUS i VERIVERY<3

Lavender Tae
Gość

RBW Entertainment ma pod swoimi skrzydlami Mamamoo – niesamowitą żeńską grupę, którą z resztą uwielbiam, a ONEUS zadebiutowali z przytupem i to mocnym i z pewnością będę wyczekiwała na ich kolejne nowości. Muzykę od samego początku mają dobrą i cieszę się, że już teraz odnieśli sukces. Oby tak dalej 🙂

Excuse me?
Gość
Excuse me?

Uwielbiam MAMAMOO ,ale ona się tak rozkręciły pod koniec 2016 roku tak naprawdę ,a najwieksze boom na nie był w 2018 roku ,bo przy debiucie to były średnio znane tym bardziej ,że ta wytwórnia debiutowała razem z nimi