Produce 101

Według doniesień kontrakt zwycięzców ,,Produce X” będzie podpisany na siedem lat

Według wielu plotek oraz doniesień, zwycięzcy ,,Produce X” podpiszą kontrakt na siedem lat.

Chociaż nie pojawiły się informacje, które to potwierdzają, plotki i różne doniesienia mówią, że zwycięzcy kolejnego sezonu ,,Produce X” podpiszą kontrakt aż na siedem lat. Jest wiele osób, które nie wierzą w te doniesienia, ponieważ oznacza to, że trainee zasadniczo musieliby opuścić swoje wytwórnie na dobre.

Co sądzicie na temat tych doniesień?

Edytor: Sophie


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

19
Dodaj komentarz

avatar
11 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
NeytiriHehehPaulaOliwsonAlic3 Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
ZuzaBTS
Gość
ZuzaBTS

Może tym razem Produce będzie dla tych, którzy nie są trainee? Wytwórnie na pewno się nie zgodzą na stracenie trainee na tyle lat

Excuse me?
Gość
Excuse me?

Na całkowite stracenie

Excuse me?
Gość
Excuse me?

To jest szalony pomysł i dziwny zarazem .To by zarazem wkurzyło fanów Wanna One .Trudno by napisac co o tym sądzic.Z jednej strony to by była wymarzona grupa i wiele nagród ,ale z drugiej strony wątpie by wytwórnia się zgodziła.

Rossellinique 🌼 (@Rossellinique)
Gość

Dlaczego miałoby to wkurzyć fanów WO?

Excuse me?
Gość
Excuse me?

Dlatego ze gdyby teraz uczestniczyła w tym grupa z Wanne One to by się nie rozpadli po roku tylko po 7 latach.,jak inne zwykłe grupy powstałe bez ongerencji programu

Excuse me?
Gość
Excuse me?

Jq mam tylko nadzieje ze w tej serii nie będą vrac udziału osoby z innej powstałej juz grupy!!!

Paula
Gość
Paula

bez sensu. Przecież logiczne jest to że chcą zrobić tą zmianę właśnie przez sukces Wanna One. Próbowali przecież przedłużyć kontrakty chłopakom ale im się nie udało więc teraz chcą mieć taką możliwość na starcie. Nie widzę powodu do złości dla fanów WO.

Hdhndjdndnd
Gość
Hdhndjdndnd

Wątpię by jakąś agencja się na to zgodziła, chyba że będą castingi wśród zwykłych ludzi którzy nie są jeszcze w zadnej agencji a chcą byc idolami

MrsOhPark
Gość
MrsOhPark

Moim zdaniem to jest totalnie nie fer w stosunku do Wanna One jak i w stosunku do I.O.I. Kontrakt na 7 lat?! Wytwórnie nie dość, że stracą trainee to jeszcze wywoła to moim zdaniem burzę wśród internautów.

Rossellinique 🌼 (@Rossellinique)
Gość

Troszkę im się nie dziwię, wyczuli, że ich grupy są popularne i mają na nich sporo kasy, więc chcą ich zatrzymać sobie na dłużej, ale z siedmioma latami to jednak poszaleli. 2 to myślę, że jest max.
7 lat to nawet niektóre zespoły nie utrzymują się razem, myślę, że żadna wytwórnia nie będzie na tyle głupia by oddawać swojego wytrenowanego w jakimś tam stopniu i przede wszystkim odnalezionego pośród tłumu talentu. Też raczej obstawiam, że prędzej będą celować w osoby bez agencji.
Chociaż…sto procent pewna to jednak nie będę, bo różne rzeczy bywały ;P

zaar
Gość
zaar

7 lat, uznajmy że ktoś ma 21 lat, kończy w wieku 28 lat i leci do woja xD przecież to porażka, ten zespół będzie dojony do cna, a nawet po 7 latach mnet będzie ich traktował jak rookie w jednym dormie. Stawiam na to że nie zobaczymy nikogo z poważnych wytwórni, również poziom wyszkolenia spadnie, co się odbije na jakości zespołu.

Namida
Gość

To może się udać, pod jednym warunkiem, który wątpię by był spełniony. Chodzi mianowicie o to, że uczestnikami musiałyby być osoby zwerbowane przez Mnet „z ulicy”. Mam na myśli świeżych trainee nie będących w żadnej wytwórni. Mnet mógłby stworzyć taką wytwórnię na potrzeby programu i werbować do niej dzieciaki na trainee, a później robić z nimi ten program. Wtedy mogą sobie zawierać kontrakty na 3, 5 czy 7 lat… na ile by chcieli.

Excuse me?
Gość
Excuse me?

Nie widzę tu w sumie sensu w tym ,bo nawet jeszcze Wanne One się nie rozpadł ,a powstały Izone .Jeszcze jest chińskie Rocket Girls ,kompletny niewypał jak dla mnie .NIC o nich nie słychac.

Alic3
Gość
Alic3

Nie wiesz o czym mówisz. Rocket Girls są mega popularne w Chinach. Nie słychać o nich, bo nie używasz chińskiej części internetu, a Chińczycy mają bardzo utrudniony dostęp do pozostałej części więc jej nie używają.

Paula
Gość
Paula

Dokładnie. Rocket girls wygrały między innymi Most Popular Group na 2018 Global Chinese Music Awards i kilka innych nagród jak za najlepszy teledysk itd. ich piosenki były wysoko w rankingach a album zdobył certyfikaty. Nie od dziś wiadomo że Chiny i Korea nie za bardzo się lubią jeśli chodzi o muzykę i promocję zespołów więc nie powinno dziwić że przepływ informacji nie jest taki dobry.

Oliwson
Gość
Oliwson

Kontrakt na 7 lat? Chyba głupcy upadli na głowę! To nie fair. Powinni od początku tak robić. Jestem fanką Wanna One ( gdyby nie oni, bym nie wiedziała, że kpop i tylko to skradnie mi serce ) i tak jak wszystkie Wannable czuję się obrażona!
Myśli W sumie według mnie normalnie by było, jakby mieli kontrakt na 2-3lata.

Paula
Gość
Paula

Sama piszesz że powinni tak zrobić od początku więc dlaczego jak chcą zrobić zmianę (na lepsze twoim zdaniem) to im zarabiasz? A co jeśli teraz również powstanie popularna, super grupa mająca masę fanów (może nawet Ty będziesz jedną z nich) ale zamiast mieć kontrakt na te 7 lat będą mieć tylko na 2 tylko przez to że fani Wanna One są obrażeni. Czy w takim wypadku była byś szczęśliwa?

Heheh
Gość
Heheh

Zastanawiam się czy ten projekt będzie pod skrzydłami Belief Ent. czyli collabu CJM i BigHit bo miał być na początku roku…

Neytiri
Gość
Neytiri

Też mi się wydaje że jedynym sposobem żeby to wypaliło to rekrutacja tzw. indywidualnych trainee, nie będących na kontraktach. W poprzednich edycjach to były pojedyncze osoby. Czyli albo chętni którzy nie dostali się do żadnej agencji albo trainee którzy odpadli z jakichś agencji, albo wręcz ex-idole którym skończyły się kontrakty i rozpadły grupy. Nawet jeśli znajdą 100 takich osób, to poziom przygotowania będzie jeszcze bardziej zróżnicowany niż w poprzednich sezonach, bo wiele osób będzie kompletnie bez przygotowania. Natomiast licząc na podobny sukces jak poprzednie edycje, 7 letni kontrakt to będzie jak wspomniano wyżej „dojenie do cna” tych wybrańców, nie wiem… Czytaj więcej »