24K Bez kategorii

24K odzyskali swoje konto na Instagramie

Po utracie konta na Instagramie, które zostało zhakowane w dniu 7 stycznia, a następnie sprzedane dzień później, 24K odzyskali nad nim kontrolę. Zostało to ogłoszone przez ich wytwórnię, Choeun Entertainment, która nadal pracuje nad odzyskaniem wszystkich postów usuniętych przez hakera.

Z tej okazji Choeun Entertainment ogłosiło specjalny event. Z racji, iż wiele osób przestało obserwować konto 24K, które zostało przejęte przez hakera, grupa utraciła około 15 tysięcy fanów. W poniższej wypowiedzi wytwórnia prosi, aby ponownie obserwować konto w dniach od 12 do 15 stycznia. Ci, którzy to zrobią mogą zdobyć nigdy wcześniej nieopublikowane zdjęcia członków grupy. Wybrani zostaną trzej zwycięzcy.

Edytor: Sophie


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Namida Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Namida
Gość

Wow, odzyskali konto! Kurde, nie wierzyłam, że to możliwe… zrobiłam spam gdzie się dało, żeby ludzie pomogli zgłaszać tamtego hackera i potem tego gościa co odkupił konto… nie sądziłam że to im się uda! Brawo! Lecę follow dać bo to serio super że udało im się odzyskać kontrolę nad kontem.