HyunA i E’Dawn poszukują osobnych wytwórni

Według doniesień z dnia 16 stycznia, solowa artystka HyunA oraz E’Dawn (Kim Hyojong), rozpoczęli poszukiwania osobnych wytwórni.

Wtajemniczeni twierdzą, że idole niedawno kontaktowali się z różnymi agencjami:

Oboje obecnie poszukują osobnych wytwórni. Najpierw wydawało się prawdopodobne, że podpiszą wspólnie kontrakt z jedną wytwórnią, ale mając na uwadze długoterminowy rozwój, postanowili szukać oddzielnych agencji. Oboje pasjonują się swoją pracą, więc szukają organizacji zdolnych do nieustannego wsparcia. Planują wkrótce podpisanie kontraktów, aby mogli rozpocząć aktywne promocje.

Wielokrotnie pojawiła się informacja, że E’Dawn planuje podpisać kontrakt z zagraniczną wytwórnią, podczas gdy HyunA otrzymuje sporo telefonów z różnych agencji. Bądźcie na bieżąco z dalszymi informacjami.

Edytor: veryunusual


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
MalinaOonokiExcuse me? Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Excuse me?
Gość
Excuse me?

Hyuna ma szanse ,ale z nim bedzie ciezko

Oonoki
Gość
Oonoki

W sumie to nawet i lepiej.
Hyuna na pewno coś znajdzie niestety Edawn musi się mocno postarać chociaż chłopak ma talent.

Malina
Gość
Malina

Lepiej dla nich, bo jeśli np. się rozstaną, to raz, że nie będą mieli tylu okazji do spotkań, a dwa, to wytwórnia nie będzie miała konfliktu wewnętrznego. Dla ich karier i związku lepiej jak najmocniej oddzielić te dwie płaszczyzny.

%d bloggers like this: