Dwóch uczestników „Under Nineteen” niespodziewanie opuściło program

“Under 19” Contestants Ji Jinseok And Bang Junhyuk Unexpectedly Leave Show

W nowym odcinku „Under Nineteen” stacji MBC uczestnicy Ji Jinseok i Bang Junhyuk niespodziewanie ogłosili odejście z programu.

Podczas emisji odcinka w dniu 26 stycznia, prowadząca Kim So Hyun zaskoczyła uczestników, wydając specjalne oświadczenie na początku czwartej ceremonii eliminacji.

Aktorka powiedziała:

Zanim oficjalnie zaczniemy ogłaszać rankingi, chcielibyśmy przeprosić i prosić o zrozumienie zarówno trainees, jak i widzów. Dzisiejsza eliminacja jest szczególnie ważną ceremonią eliminacyjną, ponieważ określi ostatecznych 19 trainees, którzy będą mogli wystąpić podczas finału na żywo.

Kontynuowała:

Jednakże trainee Bang Junhyuk z hip-hopowej drużyny ogłosił poprzez wytwórnię, że zamierza opuścić program. Również z powodów zdrowotnych trainee Ji Jinseok z wokalnej drużyny nie będzie mógł uczestniczyć w dalszym „Under Nineteen”.

Ji Jinseok ujawnił, że cierpi on na dysfunkcję stawu skroniowo-żuchwowego – bolesny stan, który wpływa na obszar szczęki. Z powodu bólu trudno mu nawet mówić.

Czuję się źle wobec moich kolegów z drużyny i chcę szybko otrzymać leczenie, dzięki czemu będę mógł ponownie spotkać moich przyjaciół, kolegów z drużyny i wszystkich. 

Wracaj szybko do zdrowia!

Edytor: Milkyun


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Szargarita Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Szargarita
Gość
Szargarita

Wytwórnia wiedziała o jego chorobie, a mimo to pozwoliła mu wziąć udział w programie, w którym występy i ćwiczenia wywołują u niego ból? Coś tu jest zdecydowanie nie tak. Tylko szkoda mi chłopaka, który musiał to wyznać przed ogłoszeniem ostatecznych trainees. Chociaż w sumie lepiej teraz, niż gdyby okazało się, że wchodzi w główny skład,a i tak nie mógłby wystąpić w finale. Szanuję i współczuję.

%d bloggers like this: