Yura z dumą mówi o bliskiej przyjaźni członkiń Girl’s Day

Yura Proudly Talks About Close Friendship Between Girl’s Day Members

Yura udała się do Wietnamu w ramach sesji zdjęciowej do M KWAVE, dzieląc się tym, co daje jej najwięcej szczęścia w codziennym życiu.

Członkini żeńskiej grupy została zapytana, gdzie znajduje szczęście w codziennym życiu. Bez wahania odpowiedziała:

Girl’s Day. Nasze osobowości są zgodne. Żadna z nas nie jest nastawiona w taki sposób, że wszystko kończy się kłótnią. Kiedy mamy problemy między sobą, mówimy sobie jak bardzo i dlaczego jesteśmy podenerwowane. To rozwiązuje wszystko.

Wspominała o swojej przeszłości mówiąc:

Było naprawdę zabawnie kiedy mieszkałyśmy wspólnie w dormie. Było zabawnie do tego stopnia, że ze śmiechu leżałam na podłodze. Założę się, że gdybyśmy zainstalowały kamerę tak jak te, które są w reality show, zgromadzilibyśmy ponad 40 procent oglądalności. Nie spotykamy się już tak często odkąd żyjemy osobno, ale kiedy już się widzimy, godzinami rozmawiamy i nawet nie zdajemy sobie sprawy, że czas tak szybko mija.

Odnośnie pytania jak spędziła rok 2018, odpowiedziała:

Rok 2018 minął bardzo szybko. Miałam wrażenie, że miał on tylko sześć miesięcy, ponieważ byłam zajęta poznawaniem i doświadczaniem wielu rzeczy. Czuję się, jakbym spędziła czas bawiąc się, ale myślę, że to dlatego, że robiłem to co lubię. Był to jeden z najszczęśliwszych roków, a zeszłoroczna równowaga między pracą a życiem osobistym była najlepsza. Mam nadzieję, że rok 2019 będzie podobny do 2018.

Edytor: Rukiye


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Excuse me?Hdhndjdndnd Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Hdhndjdndnd
Gość
Hdhndjdndnd

A comeback?

Excuse me?
Gość
Excuse me?

W tym roku nie licz najpierw muszą znalezc nowe wytwornie

%d bloggers like this: