Jaehyun z Golden Child opowiedział o tym, w jaki sposób EXO zainspirowali go do zostania piosenkarzem

Golden Child’s Jaehyun Talks About How EXO Inspired Him To Become A Singer

Jaehyun z Golden Child niedawno wziął udział w sesji zdjęciowej dla magazynu Arena Homme Plus, udzielając również wywiadu.

Chociaż idol w przeszłości pozował do wielu zdjęć wraz ze swoimi kolegami z zespołu, jego sesja zdjęciowa w nadchodzącym marcowym numerze magazynu była jego pierwszą solową. Jaehyun, który określił siebie jako członka najbardziej cieszącego się z sesji zdjęciowych, pozował w różnorodnych, kolorowych, awangardowych stylizacjach.

Chociaż to dziwne, czuję się bardzo zrelaksowany przed obiektywem aparatu. To zazwyczaj prowadzi do tego, że staram się wypróbować wiele nowych rzeczy [w trakcie pozowania]. Lubię odkrywać nowe strony siebie podczas sesji.

Jaehyun mówił również o swojej decyzji o zostaniu piosenkarzem i wpływie EXO na jego karierę. Członek Golden Child wielokrotnie wyrażał podziw i miłość do EXO, których często nazywał swoim wzorem do naśladowania. Podczas wywiadu opisał siebie jako ,,oddanego fana”.

Jaehyun wyjaśnił, że jeden z występów EXO zainspirował go do kariery muzycznej.

Kiedy byłem w gimnazjum zobaczyłem jak EXO występują z ,,Growl” i to było świetne wykonanie, które sprawiło, że zostałem piosenkarzem.

Cały wywiad z Jaehyunem ukaże się w marcowym wydaniu magazynu Arena Homme Plus.

Edytor: Sophie


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Neytiri Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Neytiri
Gość
Neytiri

To naprawdę wspaniałe, że mógł spełnić swoje marzenie i miał taką piękną inspirację 🙂 Moi idole jak dorastali to brali za przykład BoA czy TVXQ, a młodzież teraz wzoruje się na EXO. Jestem ogromnie dumna z chłopców, jak również z naszego utalentowanego EXO-L Jaehyuna 😀

%d bloggers like this: