Mnet potwierdza niespotykaną dotąd długość kontraktu dla nowej męskiej grupy „Produce 101”

Mnet Confirms Unprecedented Length Of Contract For New “Produce 101” Debut Group

Czwarty sezon „Produce X_101” stacji Mnet przygotowuję nową męską grupę, której długość kontraktu będzie imponująca!

27 lutego, pojawiły się doniesienia, że „Produce_X101” zawarło umowę na pięć lat dla nowej niebawem debiutującej męskiej grupy. W odpowiedzi na informacje, stacja Mnet potwierdziła:

Członkowie będą skupiać całą swoją uwagę na działalność grupy przez pierwsze 2,5 roku, a przez następne 2,5 roku będą realizować się grupowo oraz indywidualnie.

Będzie to najdłuższy kontrakt dla sezonowej grupy z „Produce 101”, ponieważ I.O.I były aktywne przez rok, Wanna One przez półtora roku, a IZ*ONE obowiązuje kontrakt na dwa i pół roku.

Biorąc pod uwagę fakt, że większość agencji podpisuje siedmioletnie kontrakty z idolami, długość kontraktu może mieć wpływ na to, jak ludzie zagłosują w nadchodzącym programie.

Emisja programu „Produce_X101” jest zaplanowana na pierwszą połowę tego roku, a uczestnicy przeniosą się do dormów na początku marca.

Edytor: Rukiye


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

8
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
AgaRossellinique 🌼 (@Rossellinique)SuzzziI like thatPaula Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rossellinique 🌼 (@Rossellinique)
Gość

Trochę przegięli jak dla mnie, jestem również ciekawa kto odda swego trainee na tak wiele lat i dlaczego, przecież ta osoba wraca potem do macierzystej agencji i trzeba ją na nowo promować.
Nie podoba się mi ten pomysł.

I like that
Gość
I like that

Bo ta osoba już nie wróci. Po 5 latach każdy pójdzie w swoją strone albo jak się zzyja to razem przeniosą się do innej agencji.
Będąc stażysta w agencji można odejść bez problemu.

Rossellinique 🌼 (@Rossellinique)
Gość

Wiem, że można ale mimo wszystko myślę, że większość agencji nie myśli w ten sposób by oddać kogoś już na zawsze, choć w tym momencie przy 5 letnim kontrakcie to w zasadzie wyjdzie niemalże na jedno, przecież niektóre zespoły nie osiągają nawet 4 lat i się rozpadają, a tu jeszcze dłużej,no i kolejno, nawet gdyby agencja dała 16 latka to wraca do nich 21 latek a to już trochę lat w tym biznesie jest, zwłaszcza chłopak bo nim się rozkręci to czas na wojsko.
Ogólnie nie widzę tego, i jestem tym bardziej ciekawa kto i kogo do tego programu wyśle.

delfinkek
Gość
delfinkek

Jestem totalnie na nie. To wielki cios dla macierzystej wytwórni, pięć lat wyjętych z zycia/kariery debiutantów. Nie wiem, czy ktos chcialby poświęcić wlasnych trainee i koszty. W tym czasie mogliby zadebiutowac swoich trainee i nie byliby skazani na czekanie + nie musieliby dzielić się zyskiem z innymi wytwórniami. Teraz to już lepiej przyjść tam, zebrać rozgłos, ale ostatecznie odpaść.
Jak dla mnie i tak działalność izone jest bardzo długa jak na zespół tymczasowy, ale wciąż w granicach do przyjęcia

zaar
Gość
zaar

Z jednej strony nie, z drugiej popatrzmy na IOI i kto może liczyć na coś godnego po tym programie. Pristine, DIA, Gugudan, Weki Meki, WJSN czy indywidualnie Sohye, Chungha i Somi. Nikt chyba nie osiągnął tego czego oczekiwał po występie w Produce 101, jedynie to Chungha może pochwalić się dość solidną marką i może WJSN. Ale całe IOI było większe pod względem marketingowym niż te zespoły czy solo kariery przynajmniej na ten moment. Wiadomo ze wszyscy zyskali bo Chungha bez Produce 101 może nigdy by nie zadebiutowała a na pewno nie z takim skutkiem. Nie oszukujmy się w Korei liczą… Czytaj więcej »

Paula
Gość

myślę dokładnie tak samo. Swoich trainee będą oddawać małe wytwórnie i nie będzie już tak jak było np. z Nuest czyli że członek jakiegoś zespołu odchodzi na jakiś czas by wystąpić w programie i zadebiutować z inną grupą. To jest szansa dla tych co są za mali by działać samodzielnie walczyć o przetrwanie w kpopowej rzeczywistości. Same agencje też wyciągną z uczestnictwa swojego trainee więcej niż gdyby mieli ich samodzielnie debiutować, do tego będzie wiadomo z jakiej wytwórni był (większa rozpoznawalność nazwy wytwórni której prawdopodobnie większość nawet nie wiedziała że istnieje) jeśli odniosą sukces to po zakończeniu kontraktu wraca (lub… Czytaj więcej »

Suzzzi
Gość
Suzzzi

Sam program w sensie format jest ok. 101 mężczyzn walczacych o debiut ale powinni robić castingi i z ulicy wybrać tych ludzi. Takich niezwiazanych z żadną agencja, takich którzy mają jakieś pojęcie o tańcu,spiewaniu i promować ich przez 5 lat.

Aga
Gość
Aga

Chyba ich porąbało 😮

%d bloggers like this: