TS Entertainment wytaczają Hyosung & Ji Eun pozew o odszkodowanie i zerwanie kontraktu

TS Entertainment wytaczają Hyosung i Ji Eun pozew o odszkodowanie i zerwanie kontraktu.

Według raportu z 12 kwietnia TS Ent. chce złożyć pozew przeciwko byłej członkini SCERET – Hyosung, która naruszyła jej umowę z agencją. Hyosung, która złożyła pozew przeciwko TS Entertainment we wrześniu 2017 rokuzarzucała wytwórni nieważność jej wyłącznego kontraktu, wstrzymanie zysków z jej solowych promocji, decyzje zarządcze podjęte bez jej zgody i tym podobne. Agencja jednak zaprzeczyła wszystkim zarzutom. Hyosung wygrała proces sądowy w 2018 roku przeciwko jej dawnej wytwórni TS Entertainment.

Agencja jednak nie zgadza się z zarzutami i wytacza ponownie pozew Hyosung tym razem o odszkodowanie za naruszenie ekskluzywnego kontraktu. 

TS Entertainment również wnosi pozew przeciwko Ji Eun. Agencja wypowiedziała się na ten temat:

„Chociaż umowa Ji Eun jeszcze nie wygasła, ta poinformowała nas o rozwiązaniu umowy z dowodem treści z maja 2017 r. i podpisała kontrakt z nową agencja w styczniu 2019 r.”

Była członkini SECRETJi Eun niedawno anulowała swoją umowę z Haewadal Entertainment.

Edytor: Sophie


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
I like thatHiri Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Hiri
Gość
Hiri

Znowu? Przecież Hyosung wygrała z nimi w tamtym roku xD Ta wytwórnia to porażka, stracili B.A.P i teraz pieniążków brak. Mogliby się skupić na Sonamoo czy TRCNG a nie na utrudnianiu życia innym. Tylko bezsensownie wydają hajs.

I like that
Gość
I like that

Skoro nie zapewniali im promocji a wszystkie pieniądze jakie dziewczyny zarobiły oni kladli na tym łapę to nie dziwne że dziewczyny powiedziały dość i złożyły pozwy o anulecje kontraktów.

%d bloggers like this: