#Newsy Jung Joon Young

Jung Joon Young, Jonghun i 3 inne osoby oskarżone o napastowanie seksualne kobiety

Jung Joon Young, były członek FT Island Jonghun oraz 3 innych mężczyzn oskarżono o napaść na kobietę jako grupa.

18 kwietnia zespół SBS funE opublikował wywiad z kobietą A, która twierdzi, że została zaatakowana przez Junga Joon Younga, Jonghuna i 3 innych mężczyzn. Dowiodła swoich powiązań z grupą po potwierdzeniu z reporterką Kang Kyung Yoon nagraniami głosu, zdjęciami i rozmowami z kontrowersyjnego czatu, a teraz zdecydowała się złożyć pozew przeciwko mężczyznom.

Według zeznań ofiara A straciła przytomność po wypiciu alkoholu z Jung Joon Young, Jonghun w „Burning Sun”. Rano obudziła się naga obok Jonghuna w pokoju hotelowym, a po niedawnym kontrowersji na czacie podejrzewała, że była napastowana seksualnie. Skontaktowała się z prawnikiem, który początkowo udostępnił zawartość kontrowersyjnych czatów do Komisji Antykorupcyjnej i Praw Obywatelskich, Bang Jung Hyun i wspólnie potwierdzili, że uczestniczy w 1 nagrywaniu głosu, 6 zdjęciach i dziennikach rozmów, które wskazują na seksualny atak na jej osobę.

Poniżej znajduje się wywiad z rzekomą ofiarą A z SBS:

„- Jaki jest twój związek z pięcioma członkami?

Jung Joon Younga poznałam w 2012 roku dzięki wspólnemu znajomemu, a Kima znam od 2013 roku. Jeden z moich przyjaciół spotykał się z Seungrim , więc spędzaliśmy czas w grupie. Na początku 2016 roku Jung Joon Young zadzwonił do mnie po raz pierwszy od dłuższego czasu, ponieważ organizował imprezę z fanami. Pięciu członków czatu grupowego i ja piliśmy w 3 różnych miejscach.Byłam trochę pijana, ale byłam wśród znajomych/ Ponieważ znałam ich od kilku lat, straciłam czujność.Powiedzieli mi, że zarezerwowali apartament w hotelu i chcieli tam więcej pić. Gdy tylko wypiłam tam alkohol, straciłam przytomność.

– Co się działo, kiedy się obudziłaś?

– Obudziłam się z powodu bólu głowy. Moje ubrania były rozrzucone , a Jonghun leżał obok mnie, śmiejąc się. Od razu zapytałam: „Co się dzieje?” Powiedział : „Nie pamiętasz?” i śmiał się. Zbliżył się do mnie, gdy byłam całkowicie naga i ze śmiechem powiedział : „Spróbuj poszukać swojej bielizny”. Heo mnie szturchnął, żartując, że powinniśmy odbyć stosunek. Kiedy kazałam im przestać, oddali mi moją bieliznę. Ubrałam się, gdy znalazłam swoje ubrania i wyszłam z hotelu. To właśnie zapamiętałam z tamtego dnia.

– Czy nie miałaś podejrzeń, że byłaś wtedy napastowana seksualnie?

– Nic nie pamiętam po tym, jak straciłam przytomność po wypiciu w hotelu. Brałam pigułki na zaburzenia lękowe, więc pomyślałam, że to dlatego straciłam przytomność. Tył mojej głowy był spuchnięty, jakbym uderzyła głową w coś. Kiedy rano obudziłam się nago, wstydziłam się, ale nie wiedziałam, co się stało. Ich też nie mogłam zapytać. Kiedy wyszłam z hotelu, Jung Joon Young, Jonghun i Kim skontaktowali się ze mną, jakby nic się nie stało. Jonghun powiedział mi nawet: „Do zobaczenia później”.

– Czy skontaktowałaś się z nimi po obejrzeniu raportów z czatów?

– Skontaktowałam się z Jonghunem i Kimem. Kiedy zapytałam, czy zrobili mi zdjęcia, powiedzieli, że nie.Powiedzieli mi: „Nawet o tobie nie wspomnieliśmy. Proszę, uwierz nam. Powiedzieli mi nawet: „Nie martw się. Spotkajmy się.’ Zdałam sobie sprawę, że trudno będzie oczekiwać od nich przeprosin lub zastanowienia się nad sobą.

– Co sprawiło, że zdecydowałaś się ich pozwać?

– To bolesne za każdym razem, gdy o tym myślę. Ponieważ jest to żenujące i bolesne, celowo starałam się nie mówić o tym, co wydarzyło się tego dnia. Po tym, jak zobaczyłam raporty z czatów grupowych, zdałam sobie sprawę, że chociaż uważałem ich za moich bliskich przyjaciół, to nie było to dla nich takie samo. Myślę, że po prostu traktowali mnie jak przedmiot. Byłam zawstydzona. Mam nadzieję, że zapłacą za swoje zbrodnie.

– Co sądzisz o złożonym przez ciebie pozwie?

– Obawiam się, że mogę spotkać się z odwetem nawet jeśli policja przeprowadzi odpowiednie dochodzenie. Policja oświadczyła, że przeprowadziła dochodzenie w grupowych czatach, ale nigdy nie skontaktowano się ze mną. Nie wiem, co się ze mną stanie, jeśli powiedzą, że nic nie zrobili. Boję się, że moja tożsamość zostanie ujawniona.”
Zeznanie A prowadzi teraz policję do zbadania zarzutów napaści seksualnej Junga Joon Younga. Businessman Park zaprzeczył, że był powiązany ze sprawą, Heo i Jonghun nie odpowiedzieli na te doniesienia.

Edytor: veryunusual


Źródło (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

21
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
15 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
AnetaArisa^^VakaPaulaEris Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Arisa^^
Gość
Arisa^^

No chwila. Absolutnie nie bronię nikogo, tym bardziej że ostatnio jest dużo afer związanych z idolami, ALE: „Brałam pigułki na zaburzenia lękowe” Tzn brała pigułki tego typu i mimo tego piła alkohol? Tzn spotkała się sama z kilkoma facetami, żeby pić? Niech to będą nawet jej przyjaciele, ale moim zdaniem to nie jest dobry pomysł? Nwm jak to ująć. Zwyczajnie kobieta która chleje bo „zna ich od lat” sama z facetami, nie wypada w moich oczach zbyt korzystnie Tzn piła i straciła przytomność bo była durna i piła pomimo zażywania tabletek? Czy wypiła aż tyle że straciła przytomność? „Zdałam sobie… Czytaj więcej »

ICanSeeDeadPeople95
Gość
ICanSeeDeadPeople95

Policja udowodniła, że podawali narkotyki innym kobietom i uprawiali z nimi seks gdy były nieprzytomne. Robili to jakby to była codzienność. Gdyby była pewna, że poszła z nimi do łóżka bo była pijana to po jaką cholerę miałaby ich pozywać narażając się, że jej tożsamość będzie ujawniona nawet jeśli nie jest osobą publiczną. Nie widzę nic dziwnego spotykać się ze znajomymi których się zna od lat by wypić… Za co mają przepraszać??? Który normalny facet wykorzystałby nieprzytomną dziewczynę… nie mówiąc już o tych obrzydliwych nagraniach… NAWET jeśli się upiła (chociaż moim zdaniem coś jej dorzucili do drinka) to nie powinni… Czytaj więcej »

Aneta
Gość
Aneta

Leki spowodowały spotęgowaie działania alkoholu czyli w żadnym razie nie powinna pić. Nie musiała wypić dużo by podpłynąć.
Bo tacy bywają faceci. Znajomy, kolega, chłopak lub nawet ktoś z rodziny wykorzysta sytuację i nie będzie miał poczucia winy, będzie twierdził, że przecież ona tego chciała. Taka jest rzeczywistość. Warto pamiętać o zasadzie ograniczonego zaufania. A gdy prowokuje się głodnego lwa trzeba liczyć się z konsekwencjami.

Vaka
Gość
Vaka

Bardzo Ci współczuję.

Arisa^^
Gość
Arisa^^

Dziękuję za słowa współczucia. Jednak nie napisałam tutaj nic złego
Nie pojmuje zachowania dziewczyny, która postępuje w ten sposób. Jest dla mnie zwyczajnie durne
Nic nie jest dokładnie wyjaśnione, więc tak naprawdę nie wiem po której stronie leży wina. Nie wiem co takiego się tam wydarzyło. Na samym początku wspomniałam, że nikogo nie bronię. Nie znam całej sytuacji póki co. Oceniłam jedynie to, co widzę na ten moment
Pytania w moim komentarzu nie były poważne. Chodzi mi o to, że niema żadnych dokładnych informacji
Jednak widzę głupotę w postępowaniu tej dziewczyny. Tyle.

Vaka
Gość
Vaka

Twoje komentarze to jedno wielkie oskarżenie. Piszesz, że nie wiesz po której stronie leży wina i nie chcesz nikogo bronić, ale wygląda to tak jakbyś podświadomie zakładała, że to ta dziewczyna jest sama sobie winna. Zwłaszcza, że używasz takich słów jak ‚durna”, albo „może sama ich do tego łóżka zaprosiła”. ICanSeeDeadPeople95 napisała odpowiedni komentarz na ten temat, więc nie będę się powtarzać. W świetle dotąd przedstawionych dowodów na temat tego, co robili na tym czacie, gwałt na tej nieprzytomnej dziewczynie nie byłby niczym niespodziewaniem. Pamiętam, że media publikowały też już kiedyś fragment czatu sugerujący wyraźnie, że dziewczyny mdlały, a oni… Czytaj więcej »

Aliee
Gość
Aliee

Tępa z ciebie dzida.
Słów mi brak

Arisa^^
Gość
Arisa^^

Aliee Kretynko, wróć kiedy będziesz miała coś do powiedzenia.

ICanSeeDeadPeople95
Gość
ICanSeeDeadPeople95

OMG… -,- Może poczytaj trochę o tej sprawie to zrozumiesz!

Eris
Gość
Eris

Nie wszystkich tabletek nie można łączyć z alkoholem, to raz. W wywiadzie widzimy, że od razu po wypiciu alkoholu w hotelu straciła przytomność, co sugeruje, że w sprawę mogą być zamieszane inne substancje, które już wiadomo, że powyżsi panowie chętnie wykorzystywali wcześniej w różnych celach. Jeżeli kobieta straciła świadomość, oni NIE MIELI prawa jej tknąć. Przykro mi, że uważasz, że picie z wieloletnimi znajomymi to głupota. Dziewczyna miała do nich zaufanie, bo znali się od lat, nie miała powodu przypuszczać, że jest inaczej. Gdyby mieli dobre intencje, w takiej sytuacji odwiezliby ja do domu. I to wcale nie świadczy, jak… Czytaj więcej »

Vaka
Gość
Vaka

„Czy na wszystkie spotkania z płcią przeciwną, szczególnie tą znajomą częścią, zabierasz sobie strażnika i myślisz: „O nie, może jeszcze mi coś zrobią”.
Na spotkania z przyjaciółmi- tylko z łomem w jednej ręce, a siekierą w drugiej.
Na spotkania ze znajomymi – w kamizelce kuloodpornej, z kałasznikowem i granatami poupychanymi po kieszeniach
Na spotkanie z obcymi – w czołgu z dwoma działami
Tylko tak przetrwasz w tym mrocznym świecie -_-

Aneta
Gość
Aneta

Żadnych leków nie należy łączyć z alkoholem. Alkohol wzmocni lub zniesie działanie tabletek albo obciąży wątrobę. Np. Paracetamolem( substancja czynna ) można uszkodzić wątrobę po przedawkowaniu. Są też leki, przy których ryzykowne jest picie alkoholu. W przypadku zwrócenia ( po alkoholu zdarza się)leku hormonalnego w organiźmie jest za niski jego poziom i można zaliczyć „wpadkę” mimo przyjmowania pigułek. W przypadku leków przeciwlękowych występuje wzmocnienie działania i szybsze upojenie z utratą świadomości włącznie.

Aneta
Gość
Aneta

Straciła przytomność po wypiciu alkoholu w Burning Sun czy w hotelu?

Arisa^^
Gość
Arisa^^

To może zanim zacznie się kolejna niepotrzebna dyskusja „Policja udowodniła, że podawali narkotyki innym kobietom i uprawiali z nimi seks gdy były nieprzytomne.” NIE wiedziałam o tej sprawie Patrzę na artykuł i widzę informacje o kobiecie, która moim zdaniem nie zachowała się odpowiednio W tekście nie było żadnego linku do jakiegoś innego artykułu, związanego z tą sprawą Więc potraktowałam to jako oskarżenie o napaść od strony kobiety, która sama spotyka się z facetami, pije a później jeszcze idzie z nimi do hotelu, żeby dalej pić, bierze ogólnie tabletki CZYLI. Z mojej strony wygląda to tak jakby z głupoty zapomniała o… Czytaj więcej »

I like that
Gość
I like that

To chyba jedna z tych dziewczyn co latają za idolami i chleja z nimi wóde czy inny alkohol. Panienka na telefon, po co piła skoro brała leki, po co poszła z.nimi do hotelu. Będąc pod wpływem alkoholu i leków mogła sama się im narzucać albo zgodzić się ba stosunek. Rano.się obudziła i czarna.dziura…

Przykro mi że idole są zamieszani w takie sprawy. Pić niech sobie pija ile chca ale niech uważają co.potem.robią by problemów.nie było

Paula
Gość
Paula

To że zachowała się głupio i nieodpowiedzialne to jedna sprawa ale nawet jeśli zwyczajnie się upiła a nie dosypali jej czegoś, nawet jeśli oni też byli pijani i nie wiedzieli co robią (czysto hipotetycznie) to i tak nie daje im prawa by robić jej zdjęcia czy udostępniać je gdziekolwiek. Zostało potwierdzone że zrobili jej 6 zdjęć i do tego było jakieś nagranie głosowe (czyli policja pewnie jest w stanie wywnioskować w jakim stanie oni byli). Tak czy inaczej to jest sprawa dla policji.

Arisa^^
Gość
Arisa^^

Nie mówię że sprawcy są niewinni i nie mają odpowiedzieć za to co zrobili Jednak mimo tego co ją spotkało, uważam że to w jaki sposób postąpiła jest głupie i sama mogła tej sytuacji zapobiec. Możecie mnie minusować, ja nie mam powodu do zmiany zdania Spotkała się z facetami, żeby pić Mówi że się z nimi przyjaźniła, ale tak naprawdę nie wiemy co dla niej oznacza „przyjaźń”. Równie dobrze to mogły być spotkania czy rozmowy raz na pół roku. Poszła się z nimi napić, a później jeszcze do hotelu. Po co? Owszem, moim zdaniem wina leży również po jej stronie.… Czytaj więcej »