Wytwórnia MustB podejmie kroki prawne przeciwko osobom, które zostawiają złośliwe komentarze na temat wypadku samochodowego

MustB’s Agency To Take Legal Action Against People Posting Malicious Comments About Car Accident

Wytwórnia MustM Entertainment podejmie kroki prawne przeciwko osobom, które zostawiają złośliwe komentarze.

W dniu 21 kwietnia samochód MustB uderzył w barierkę przy drodze kiedy członkowie byli w drodze powrotnej do dormu po występie w Daegu. W wyniku wypadku zmarł manager MustB, a czterej członkowie i pracownik wytwórni doznali niewielkich obrażeń. Trzy pozostałe osoby wysiadły z samochodu zanim doszło do wypadku.

Pod spodem możecie przeczytać oficjalne oświadczenie wytwórni związane z podjęciem kroków prawnych:

„Po pierwsze, chcemy podziękować wielu ludziom, którzy okazali wsparcie członkom MustB. Obiecujemy, że dopracujemy wszelkie środki bezpieczeństwa, aby zapobiec innym wypadkom na przyszłość. Przepraszamy, że zaniepokoiliśmy wiele osób z powodu tego nieszczęśliwego wypadku.

21 kwietnia grupa MustB z wytwórni MustM uczestniczyła w wypadku samochodowym, a manager, który był dla nas jak rodzina zmarł [w wyniku ciężkich obrażeń]. 

Trudną rzeczą jest organizowanie aktywności jak występy czy eventy dla MustB, ponieważ są grupą rookie, która zadebiutowała w styczniu Niemniej jednak zostaliśmy zaproszeni do Daegu, mogąc uczestniczyć podczas eventu. Wypadek miał miejsce kiedy odwoziliśmy członków do ich domów w Seulu.

Członkowie, którzy wysiedli z samochodu przed wypadkiem, byli bardzo blisko z managerem. Są w dużym szoku po jego śmierci. Zaraz po wypadku członkowie oraz pracownicy, którzy jechali samochodem wyciągnęli nieprzytomne osoby z pojazdu pomimo własnych obrażeń, aby zapobiec innym wypadkom. W trakcie powrotu do Seulu nasz kierownik siedział na miejscu pasażera, a członkowie grupy robili wszystko, co w ich mocy, aby go obudzić, rozmawiając z nim. Niestety wypadek miał miejsce w Seulu.

Policja bada obecnie przyczynę wypadku i czekamy na wieści od nich. Członkowie, którzy jechali samochodem otrzymują leczenie, a reszta osób odpoczywa po pogrzebie managera.

Pomimo tej niefortunnej sytuacji, złośliwe komentarze i bezpodstawne plotki są stale rozpowszechniane na temat managera i członków grupy. Ze względu na managera, który troszczył się o członków i pragnął ich sukcesu, podejmiemy kroki prawne przeciwko złośliwym komentatorom na podstawie zgromadzonych dowodów.”

Edytor: Rukiye


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
deliyeriime_and_meKkk Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kkk
Gość
Kkk

🤧♥️

me_and_me
Gość
me_and_me

poważnie znajdują się ludzie, którzy jeszcze dokładają zmartwień zarówno grupie jak i wytwórni? Przecież w takich sytuacjach powinno się ich wspierać, a nie pisać złośliwe komentarze… To zachowanie jest po prostu żałosne…

deliyerii
Gość
deliyerii

naprawdę co jest z ludzmi nie tak. co jest jakas sytuacja to widze artykul o zlosliwych komentarzach. brak slow na takie zachowanie

%d bloggers like this: