#Newsy

Yoon Ji Sung ogłosił datę rozpoczęcia służby wojskowej

Yoon Ji Sung Announces Enlistment Date

Yoon Ji Sung poinformował swoich fanów o jego nadchodzącej służbie wojskowej poprzez list.

W liście do swoich fanów BALBAL, który został opublikowany na oficjalnym fan cafe 25 kwietnia, solista wyznał, że rozpocznie służbę wojskową już 14 maja.

List brzmi następująco:

„Witajcie. Z tej strony Yoon Ji Sung. Czy każdy z Was miał dziś dobry dzień?

Piszę na oficjalnym fan face, ponieważ jest coś, co bardzo chcę przekazać moim BALBAL jako pierwszym.

Rozpocznę służbę wojskową 14 maja. Myślę, że znajdą się fani, którzy będą mocno zaskoczeni oraz tacy, którzy spokojnie to zaakceptują. Jest mi bardzo przykro w stosunku do BALBAL, ponieważ zmagaliście się z wieloma pożegnaniami w tym roku, więc żałuję tego bardziej niż czegokolwiek innego.

Lecz nie martwię się o BALBAL. Jestem pewien, że fani, którzy byli ze mną do teraz są bardzo silni. Więc nie mam powodów do zmartwień.

Wy również nie martwcie się o mnie. Wrócę bezpiecznie i pełny zdrowia.

Jest naprawdę sporo rzeczy, które chciałbym przekazać, ale mam nadzieję, że nie zapomnicie o tym, iż zawsze jestem wdzięczny. 

Nadal mamy sporo wspólnych dni, podczas których będziemy się widywać! Powiedzmy sobie wiele innych rzeczy podczas fan meetingu. Przepraszam Was, że przekazuję Wam taką wiadomość przed wydaniem albumu. Jednak bardzo chciałem, abyście wiedzieli o tym pierwsi.

Do zobaczenia następnego dnia.

Jestem wdzięczny. Zawsze”.

Yoon Ji Sung wyda swój nowy minialbum „Dear Diary” już 25 kwietnia o 18:00 czasu koreańskiego!

 

Edytor: veryunusual


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o