Ji Chang Wook zwolniony z wojska

Ji Chang Wook zwolniony z wojska;  Wyraża wdzięczność kolegom żołnierzom Kang Ha Neul, Sunggyu i Onew

27 kwietnia, po pomyślnym ukończeniu obowiązkowej służby wojskowej i zwolnieniu z Brygady Artylerii Cheorwon w prowincji Gangwon, Ji Chang Wook powitał dużą rzeszę fanów i dziennikarzy, którzy zebrali się, by świętować jego powrót.


Ji Chang Wook wyraził również uczucia i wdzięczność dla kilku swoich kolegów z militarnej produkcji muzycznej „Akademia Wojskowa Shinheung”.

„W naszym musicalu po raz pierwszy od prawie 10 lat występowałem z Kang Ha Neul.”-zauważył.

„Stałem się także bliski z Sunggyu [INFINITE] podczas występów w musicalu, a także z Onew [SHINee], aktorem Kim Min Ho i aktorem muzycznym Go Eun Sung. Wszyscy byli dla mnie ogromną pomocą. Szczerze mówiąc, dzięki tym przyjaciołom mogłem znacząco i komfortowo spędzić moje życie wojskowe. Jestem im naprawdę wdzięczny”.

Zapytany o to, co chciał zrobić w tej chwili, Ji Chang Wook rozśmieszył wszystkich, odpowiadając:

„Ja? Chcę tylko zjeść pyszny posiłek.”

W końcu aktor powiedział swoim fanom:

„Czuję się zdenerwowany, witając Was po raz pierwszy od dłuższego czasu. W końcu zostałem zwolniony i przywitam Was ponownie z dobrymi rzeczami i jeszcze lepszymi projektami w przyszłości. Oczekujcie tego bardzo. Dziękuję.”

Ji Chang Wook otrzymał już wiele ofert castingowych na swój pierwszy projekt po powrocie z wojska. Obecnie rozważa propozycje roli w nowym dramacie Jang JinaCity of Stars”, a także o nadchodzącej komedii romantycznej „Please Melt Me

 

Edytor: veryunusual


Źródło (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Pattie Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pattie
Gość
Pattie

Już się nie mogę doczekać jego powrotu!

%d bloggers like this: