Liczba kobiet oskarżających Jung Joon Younga o napaść seksualną wzrasta do 7

Liczba kobiet oskarżających  Junga Joon Younga i  członków czatu na KakaoTalk o napaść seksualną wzrosła do 7.

KBS ujawniło, że 7 kobiet zgłosiło się do złożenia pozwów przeciwko członkom czatu KakaoTalk. Liczba ta rośnie, ponieważ „A” stała się pierwszą kobietą, która złożyła swoje oskarżenia. Inne kobiety poszły w jej ślady.

Członkowie czatu KakaoTalk, w tym Jonghun, zostaną wkrótce wezwani na śledztwo.

Edytor: Luke


Źródło (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

5
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
KotoriVicMaderMizzuI like that Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
I like that
Gość
I like that

Po takim czasie jak nie będą miały żadnych solidnych dowodów to nic z tego nie będzie.
Po prawie 3 latach sobie przypomniały że były jego ofiarami? Gdzie były wcześniej? Czemu tego nie zgłosiły zaraz po incydencie?
I co najważniejsze ile z nich.zadebiutowało?

Mizzu
Admin

Wydaje mi się, że niektóre z tych kobiet to oszustki, które chcą po prostu zarobić? Mają nadzieje na duże odszkodowanie? Nie mówię, że to prawda, ale często się tak właśnie zdarza.

Mader
Gość
Mader

To tak nie działa. Nawet w Polsce gdy zgłaszasz coś takiego jesteś przesłuchiwana nie jak ofiara tylko jak winna, w Korei kobiety są jeszcze gorzej traktowane. Trzeba mieć bardzo dużo odwagi i wsparcie najbliższych, bo psychicznie kobieta jest wrakiem. Po tych latach rany się trochę zabliźniły, kobiety zobaczyły, że nie były jedyne.

Vic
Gość
Vic

Dokładnie. Każda bała się, że była jedyna, nikt jej pewnie nie uwierzy i wgl, a po latach nabrały sił i chcą, żeby poniósł karę. Aczkolwiek MOŻLIWYM jest, że wśród nich są jakieś oszustki.

Kotori
Gość
Kotori

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że na czacie były ich zdjęcia i nagrania. Podobnie jak pierwsza ofiara nie była w 100% pewna że była zgwałcona dopiero gdy adwokat potwierdził, że znajduje się na nagraniach i zdjęciach na czacie zgłosiła się na policję.
Wole nie myśleć ile kobiet nie zdaje sobie sprawy, że były ofiarami a zdjęcia z ich udziałem i filmiki były wysyłane między innymi idolami. Dla mnie to obrzydliwe

%d bloggers like this: