Hyeri z Girl’s Day podpisała kontrakt z nową wytwórnią

Girl’s Day’s Hyeri Signs With Startup Agency

Hyeri znalazła nową wytwórnię!

30 kwietnia ogłoszono, że Hyeri zdecydowała się dołączyć do nowo rozpoczynającej działalność wytwórni, a członkini Girl’s Day jest pierwszą artystką pod skrzydłami tej agencji.

Źródło z Creative group ING wyznało:

„Jesteśmy szczęśliwi, że możemy współpracować z Hyeri, która jest artystką posiadającą potencjał w różnych dziedzinach, m.in. jak muzyka, aktorstwo i wiele więcej. Ponieważ wysoko ocenia pasję i rozwój agencji, planujemy zapewnić jej pełne wsparcie tworząc zespół doświadczonych pracowników z dedykacją dla Hyeri”.

Hyeri zadebiutowała jako członkini Girl’s Day w 2010 roku. Otrzymała sporo uwagi po roli w dramie „Reply 1988” i od tamtego czasu aktywnie promowała się jako aktorka występując w takich dramach jak „Entertainer” czy „Two Cops”.

Chociaż wszystkie członkinie podpisały kontrakt z innymi wytwórniami, Dream T zapewniło fanów, że Girl’s Day nie zakończyły swojej grupowej działalności.

 

Edytor: Rukiye


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
%d bloggers like this: