Big Hit Entertainment podejmie działania prawne przeciwko nielegalnym sprzedawcom merchu przed koncertami BTS

Big Hit Entertainment podejmie działania prawne przeciwko osobom sprzedającym nielegalnie gadżety z BTS przed koncertami.

Odnosząc się do artykułu Billboard, agencja 25 kwietnia złożyła skargę do sądu okręgowego w Kalifornii o znak towarowy BTS. Big Hit Entertainment żąda, aby przed koncertami zespołu nie było można kupić nieautoryzowanego i fałszywego merchu grupy.

Przed koncertami BTS zwykle stoi wiele budek sprzedających gadżety takie jak książki, bluzki, bluzy, czapki, plakaty, naklejki, plecaki i inne rzeczy.

Big Hit Entertainment sądzi, że nieautoryzowane gadżety zespołu „mogą zniszczyć reputację wytwórni” ze względu na „słabą jakość wyrobu”. Wytwórnia również powiedziała, że przez sprzedaż ma mniejszy dochód.

Tymczasem, BTS są w trakcie swojej światowej trasy koncertowej  „Love Yourself: Speak Yourself”.


Edytor: veryunusual


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
LeeAZaaKimi Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kimi
Gość
Kimi

Powinno być Yourself zamiast Tourself 💙

Zaa
Gość
Zaa

I dobrze jechać z nimi

LeeA
Gość
LeeA

Im to przynajmniej wytwórnia pozwoliła posiedzieć chwilę w domu, a Blackpink muszą jeździć cały czas olewając promocje w Korei…

%d bloggers like this: