Hani i Junghwa nie odnowiły kontraktów z Banana Culture + wytwórnia wypowiada się na temat przyszłości EXID

EXID’s Hani And Jeonghwa To Part Ways With Agency, Banana Culture Gives Statement On Future Of Group

Junghwa oraz Hani z EXID zdecydowały się opuścić wytwórnię Banana Culture Entertainment.

Kontrakty dziewczyn oficjalnie wygasną pod koniec tego miesiąca. W oficjalnym oświadczeniu wydanym przez Banana Culture z samego rana ogłoszono, że Hani i Junghwa zdecydowały się nie odnawiać kontraktów.

Chociaż dwie członkinie opuszczają wytwórnię, wytwórnia zapewnia, że grupa nie ma zamiaru kończyć działalności i rozważają jak najlepsze wyjście, aby EXID mogły wspólnie się promować.

Pod spodem możecie zobaczyć oficjalne oświadczenie wytwórni:

„Witajcie, z tej strony Banan Culture Entertainment. Jest to nasze oficjalne oświadczenie dotyczące kontraktów EXID. 

Solji, LE i Hyelin chcą pozostać w wytwórni i zdecydowały się odnowić kontrakty. Hani i Junghwa po długich rozmowach z nami zdecydowały, że chcą opuścić wytwórnię po wygaśnięciu kontraktów pod koniec maja.

Trzy członkinie EXID, które odnowiły z nami kontrakt na razie będą się skupiać na swoich indywidualnych promocjach. Solji i LE przygotowują się do promocji jako solistki, chcąc podkreślić swój wokal, rap i talenty w komponowaniu, a Hyelin planuje zająć się różnorodnymi aktywnościami.

EXID są bardzo ważną grupą zarówno dla Banana Culture Entertainment, jak i dla fanów i pomimo tej sytuacji nie uważamy, aby grupa miała zakończyć działalność. Członkinie myślą o tym także jako o punkcie zwrotnym, z którego mogą podejmować nowe wyzwania. Zastanawiamy się, w jaki sposób EXID mogą promować się razem w przyszłości.

Banana Culture zrobi wszystko, aby Solji, LE i Hyelin mogły cieszyć się stabilną solową promocją.

Chcemy również wyrazić wdzięczność wobec Hani i Junghwa. Chociaż ich kontrakty niebawem wygasną, z całego serca życzymy im wszystkiego dobrego. 

Prosimy, abyście wspierali wszystkie członkinie EXID. Dziękujemy.”

 

Edytor: veryunusual


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

7
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
blueherdevletExcuse me? Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
herdevlet
Admin

I dobrze, że nie odnowiły tych kontraktów. Exid zwykle dostawał obrzydliwy koncept i nie lubiłam tej grupy, a najbardziej w niej to chyba właśnie Hani. Mam nadzieję, że przejdzie do innej wytwórni i zacznie promować się na nowo, z okładką którą tym razem kupię.

Excuse me?
Gość
Excuse me?

Co masz na myśli obrzydliwy koncept??Czy uwazasz ,ze girlsbandy mają być tylko słodkie ????Hani ma taki styl i mi się to podoba..Exid się ie rozpadł ,a comebacki grupowe i tak bedą pod wytworni BANANA .

herdevlet
Admin

Nie uważam, że mają być tylko słodkie. Uważam, że rodzaj erotyki jaki przedstawiały był obrzydliwy.

herdevlet
Admin

I tandetny. W moim oku

Excuse me?
Gość
Excuse me?

Jakiej erotyki ??Wtf

herdevlet
Admin

Nie wdaję się dalej w tą dyskusję. Już powiedziałam jak myślę.

blue
Gość
blue

Z jednej strony jest mi smutno, no bo girlsband ktory przełamał tyle stereotypów w kpopie, ale z drugiej wierzę że dziewczyny same wiedzą co dla nich dobre, niż znudziła im się podobna do siebie muzyka i chcą się bardziej rozwinąć? *-*

%d bloggers like this: