#Aktorzy #Newsy Burning Sun Go Jun Hee Seungri

Go Jun Hee pozwała dwunastu internautów, za rozpowszechnianie złośliwych plotek związanych z Seungrim i Burning Sun

Aktorka Go Jun Hee oskarżyła 12 internautów.

Według jej prawników, aktorka pozwała 12 internautów w ciągu weekendu za zniesławienie poprzez niepotwierdzone plotki związane ze skandalem Seungriego w Burning Sun. Aktorka ogłosiła już wcześniej, że ma zamiar podjąć działania prawne przeciwko tego typu komentarzom i osobom, które za nimi stoją, po wielokrotnym zaprzeczeniu, że nie ma żadnego związku ze sprawą.

Jej przedstawiciele prawni z Ohkims Law & Company powiedzieli:

„Sfinalizowaliśmy pierwszy krok, aby złożyć skargę przeciwko konkretnym internautom. Będziemy kontynuować obserwowanie sieci i podejmować niezbędne kroki w sprawach cywilnych oraz prawnych, bez możliwości zawarcia porozumienia.”

Kontynuowali:

„Ci, którzy rozpowszechniają złośliwe plotki bez dowodów, spowodowali znaczące szkody. Wiele z jej (Go Jun Hee) umów, które niedawno podpisała, legły w gruzach. Życie jednej osoby nie może być zdeptane z powodu kilku, złośliwych komentatorów, którzy rozpowszechniają masowo podłe plotki, ukrywając się pod anonimowymi maskami z przestrzeni online.”

Data premiery dramy „Perfume”, pomimo usunięcia z niej aktorki Go Jun Hee, nie została zmieniona i planowana jest na czerwiec.

Edytor: Luke


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

3
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Arisa^^I like that Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Arisa^^
Gość
Arisa^^

Dlaczego usunięto ją z tej dramy?

I like that
Gość
I like that

Bo jej nazwisko owialo się skandalem. Producenci dramy nie chcą w swoich produkcjach skandalistek więc zastapili ją zapewnie kimś innym.

Arisa^^
Gość
Arisa^^

Udało mi się już ogarnąć cały temat. Dziękuję