#Newsy EXO Xiumin

„Xiuweet Time” czyli pożegnalne spotkanie Xiumina z fanami, przed służbą wojskową

Podobny obraz

4 maja 2019 Xiumin z EXO zorganizował spotkanie z fanami, przed rozpoczęciem jego służby wojskowej. Fanmeeting rozpoczął się od piosenki „You Are The One W pierwszej części występu Minseok grał w gry, rozmawiał z fanami, przeczytał kilka wiadomości,które przygotowały dla niego EXO-L oraz bawił się aplikacją SNOW, z Chenem, który był MC spotkania.

W drugiej częśći fanmeetingu, Xiumin zaśpiewał kilka piosenek EXO i po raz pierwszy zaprezentował swój solowy utwór YOU”. Największym zaskoczeniem dla naszego idola był moment, w którym na scenie pojawili się jego koledzy z zespołu. Mieli oni przygotowane wiadomości pożegnalne:

JM: „Minseok, na początek chce Ci powiedzieć, że oglądałem Cię zza kulis, kocham widzieć Cię szczęśliwie występującego. Po za sceną jesteś świetnym przyjacielem ale na scenie jesteś pięknym wykonawcą. Mam nadzieję, że wrócisz do nas bezpiecznie.”

YX nagrał dla Xiumina wiadomość na video ” Minseok hyung, jestem Ci zawsze wdzięczny. Przepraszam, że nie miałem okazji być przy Tobie. Kocham Cię. Dbaj proszę o siebie i wróć bezpiecznie ze służby wojskowej, Bardzo tęsknie za członkami EXO”

BH: ” Czy to nie jest smutne? Około półtora roku. Xiumin bardzo się starał przygotowując dzisiejszy występ. Osobiście chce mu powiedzieć, że po prostu nie chce żeby został zraniony. Xiumin zawsze bardzo angażuje się w to co robi, więc…Mam nadzieję, że wrócisz zdrów. Kocham Cię.”

„Minseok jest moim hyungiem, ale 60% czasu czuje się jak mój dongsaeng. Lubi słodkie i małe rzeczy”

JI:„Najpierw…

(MS: „Wyglądasz tak jakbyś miał płakać”)

Od momentu, gdy byliśmy trainees i do teraz, zawsze byłeś godny podziwu…Chciałbym doprowadzić Cię do łez, ale to ja będę tym,który zacznie płakać…” 

Yeol:” Kilka dni temu piłem soju z Minseokiem i powiedziałem,że go kocham. Dużo rozmawialiśmy…Ciężko pracowałeś, żeby przygotować dzisiejszy występ. Mówiąc szczerze o nic się nie martwię. Wiem, że zrobisz wszystko to co trzeba i wrócisz bezpiecznie”

SH: „Tak jak mówili to inni członkowie dużo rozmawialiśmy na tent temat. Przede wszystkim myślę, że najważniejsze jest teraz abyś się nie zranił. A kiedy wrócisz, mam nadzieję, że znowu pokażesz naszym EXO-L swoją fajną stronę”

KS: „Aigoo, przecież to nie tak, że wyjeżdżasz do innego kraju. Bądź ostrożny, dbaj o swoje zdrowie. Proszę, wszyscy dajcie mu dużo miłości.”

JD: ” Bycie tutaj dziś, z tak wieloma fanami, ostatni raz przed Twoim odejściem… Wiem, że dostałeś dużo pozytywnej energii i szczęścia od każdego fana. Nie zrób sobie krzywdy i bądź zdrów. Nawet jeśli będziesz miał ciężki czas, wiem, że dasz radę go przezwyciężyć. Mam nadzieję, że wrócisz w dobrym stanie. Zanim wrócisz będziemy ciężko pracować”

Na koniec dodam jeszcze, że po wypowiedzi Kaia, Xiumin nie mógł powstrzymać łez. Członkowie tęsknią też bardzo za Layem.  

Image

W imieniu wszystkich EXO-L chciałabym prosić żebyście dali Xiuminowi dużo miłości i wsparcia.

Edytor: Luke


Źródło (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Nikola Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Nikola
Gość
Nikola

Będę tęsknić za tym słodziakiem aww . Wróć zdrowy Xiumin