Uczestnik „Produce X 101” Yun Seo Bin został oskarżony m.in. o znęcanie się nad uczniami w szkole + JYP i Mnet sprawdzają całą sytuację

Mnet And JYP Looking Into Claims Regarding “Produce X 101” Trainee Yun Seo Bin

W sieci pojawiło się sporo sprzecznych postów dotyczących trainee spod skrzydeł JYP EntertainmentYun Seo Bina, który jest obecnie uczestnikiem w programie „Produce X 101”.

Niedawno osoba, która rzekomo znała Yun Seo Bina w jego latach szkolnych, zamieściła zdjęcia w sieci z udziałem trainee. Według informacji podanych przez tą osobę, Yun Seo Bin tak naprawdę nazywa się Yun Byung Hwee i był znany w Gwangju za bycie uczniem, który znęcał się nad innymi uczniami.

Dodatkowo pojawiły się zdjęcia, które pokazują osobę siedzącą przy stoliku z butelkami z alkoholem i palącą papierosy w mundurku szkolnym.

Wytwórnia JYP Entertainment wypowiedziała się w tej sprawie, mówiąc jedynie krótko, że sprawdzają prawdziwość tych informacji. Osoby z Mnet skontaktowały się z JYP informując, że także badają całą sytuację.

Jak do tej pory JYP nie opublikowało żadnego oświadczenia.

Edytor: Luke


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

5
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
MaderRoses_are_rosieAnneliesePaula Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paula
Gość
Paula

Na Twitterze znaleźli już dowody że to nie prawda. Zobaczymy kto miał rację bo na razie są to tylko puste oskarżenia zobaczymy co przyniesie dochodzenie ale z tego co znalazłam to zdjęcia są innego chłopaka który nie wie nawet o co chodzi. Nie wiadomo co z tym znęcaniem się ale skoro zdjęcia są sfałszowane to jakoś nie jestem przekonana czy to też prawda. Szkoda że niektórzy już to osądzili i domagają się usunięcia z programu. Niech najpierw potwierdzą czy to prawda a potem działają.

Paula
Gość
Paula

https://twitter.com/yaobinst/status/1125231136131563520?s=19
Tu jest to o czym pisałam. Zobaczymy kto miał rację ale uważam że żądanie usunięcia go z programu przynajmniej przed wyjaśnieniem sprawy jest trochę nie na miejscu.

Anneliese
Gość
Anneliese

Już został wyrzucony z programu i wytwórni. Plusem jest to, że Mnet nie może teraz grać kartą JYPvsYG <3

Teraz Mnet wymaga pełnego przeglądu przeszłości trainees w celu uniknięcia dalszych skandali.

Roses_are_rosie
Gość
Roses_are_rosie

Trochę śmieszne. JYP zawsze mówiło, że ma w swojej wytwórni może nie najlpeszych puosenkarzt, ale napewno najlepszych ludzi. Teraz wychodzi na to że nie ma dwóch.

Mader
Gość
Mader

To jest tylko trainee. Nie mam pojęcia jak wygląda rekrutacja, ale raczej nikt z wytwórni nie chodzi po sąsiadach i nie pyta czy czasem nie widzieli kolesia z papierosem czy piwem. Dzięki takim sytuacjom pewnie wytwórnie zaczną inaczej sprawdzać nowych. Niby z jednej strony to dobrze, ale z drugiej wychodzi na to, że człowiek musi się pilnować od najmłodszych lat. Byłabym totalnie przegrana 😉
Swoją drogą, jeśli to wszystko prawda, wychodzi na to, że chłopak zmienił swoje imię czyli pewnie jakieś dokumenty miał sfałszowane?

%d bloggers like this: