#Newsy Han Ji Sung

Aktorka i była idolka Han Ji Sung zmarła po tragicznym wypadku samochodowym

Aktorka Han Ji Sung zmarła po tragicznym wypadku samochodowym.

W dniu 8 maja aktorka i była członkini żeńskiej grupy, Han Ji Sung zmarła po kolizji trzech samochodów. Jak poinformowano, aktorka zahamowała bardzo szybko kiedy jej mąż nagle musiał skorzystać z toalety. Kiedy wysiadła z samochodu, z nieznanych i tajemniczych powodów została uderzona przez dwa inne samochody.

Jej znajomy skomentował:

„Han Ji Sung odeszła od nas po tragicznym wypadku. Była wspaniałą aktorką, która miała mnóstwo pasji. Miała przed sobą całą przyszłość. To bardzo smutne, że odeszła tak nagle”.

Han Ji Sung zadebiutowała pod imieniem Seo I jako członkini żeńskiej grupy B.Dolls w 2010 roku. W późniejszym czasie zajęła się również aktorstwem występując w dramach m.in. takich jak ”Second to Last Love’‚ i „Happy Sisters” oraz filmach.

Najszczersze kondolencje dla jej rodziny oraz najbliższych.

 

Edytor: Rukiye


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Ja.SuzuHiri Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Ja.
Gość
Ja.

Jej śmierć jest dziwna kto normalny staje na środkowym pasie na drodze szybkiego ruchu, jeszcze w nocy, i z niego wysiada..

Hiri
Gość
Hiri

Kondolencje dla rodziny, jednak bardzo dziwne to tłumaczenie i jakoś nie chce się w nie wierzyć.

Suzu
Gość
Suzu

Fakt strasznie to dziwne.

Ja.
Gość
Ja.

Właśnie ze była bo zostały udostępnione nagrania z samochodów które ja uderzyły. Jej mąż przyznał się że w tym czasie był pijany i nie wie czy ona też.