#Newsy Heechul Super Junior

Heechul z Super Junior popłakał się mówiąc o piesku, którego oddał do adopcji

 


Kim Heechul popłakał się mówiąc o losach psa, którego oddał do adopcji.

Podczas transmisji na żywo na jego Instagramie, Heechul zaczął opowiadać:

„Pamiętam [psa] o imieniu Nasus w przeszłości. Myślałem, że został przygarnięty do dobrego domu, nie wiem jak był wychowywany, ale słyszałem, że Nasus jest ciężko chory. Dlatego trochę wypiłem. Powiedziano mi, że Nasus jest sparaliżowany w dolnej części ciała. Dlatego zaoferowałem właścicielowi by mi go przyniósł oraz chciałem by był leczony. Właściciele nie byli zadowoleni.”

Dodał jeszcze:

„Jest chory, więc wygląda na to, że zostanie uśpiony. Jeżeli go weźmiesz, będziesz musiał wziąć za niego odpowiedzialność.”

Zaczął się krztusić, lecz kontynuował:

„Dlatego powiedziałem by mi go oddali, ale oni powiedzieli ‚Daj nam pewną kwotę pieniędzy za wychowanie go’. Chciałem by dali mi numer, lecz oni zaczęli się wymigiwać, mówiąc to i owo. To źle, że go oddałem.”

W grudniu zeszłego roku Heechul podzielił się na swoim kanale na Youtube, że zajmuje się tymczasowo szczeniaczkiem, którego nazwał Nasus.

Edytor: Luke


Źródło:  (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
NikkiKim Naeyon Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Kim Naeyon
Gość

To właśnie pokazuje, że ludzie są dużo gorsi od zwierząt. Tylko tyle mam do powiedzenia i możemy myśleć że jest inaczej, ale człowiek to najbardziej zje*ane i beznadziejne stworzenie jakie chodzi po ziemi. Mamy się za panów świata a jesteśmy… szkoda słów.

Nikki
Gość
Nikki

Ojej, to smutne.
Mam nadzieję, że ci ludzie zmądrzeją i oddają psa Heechulowi by ten mógł zająć się jego leczeniem