#Newsy Bangtan Boys / BTS

Jimin i J-Hope dzielą się prawdziwymi osobowościami BTS

Oto, jaki naprawdę jest każdy z członków BTS

Jimin i J-Hope z BTS mówili na temat prawdziwych osobowości członków podczas wywiadu do japońskiego magazynu „Exile„.

1. J-Hope o Jiminie

„Jimin jest zazwyczaj naprawdę słodki. Innymi słowy, on się już taki urodził. Inną rzeczą jest to, że chociaż jest młodszy ode mnie, czasami ma postawę hyunga. Myślę, że to jego urok”.

2. Jimin o J-Hope 

„Są dwie rzeczy, które mam do powiedzenia na temat J-Hope’a. Pierwszą jest jego głęboka miłość do reszty członków. Jeśli ktoś czuje się przygnębiony, będzie się o niego martwił bardziej niż ktokolwiek inny. Drugą jest jego pasja do śpiewu i tańca… Właściwie to myślę, że jest przystojny”.

3. J-Hope o Namjoonie 

„Lider ma na swoich barkach wiele do udźwignięcia. Jak go opisać? Geniusz. Im więcej rozumiem, tym bardziej czuję głębię jego myśli. Chcę się od niego uczyć. Jest dla mnie przyjacielem i mentorem”.

4. Jimin o Jinie

Dziennikarz spytał, czy drugi z nich to był J-Hope, na co Jimin odpowiedział „jego pozycja była ostatnio trochę wstrząśnięta” ze śmiechem. 

„Najstarszy, Jin, zawsze się o nas troszczył , dlatego bardzo chcę mu podziękować. Nie jestem pewny czy dobrze to określę, ale jest podobny do J-Hope’a, jeśli chodzi o martwienie się o członków. Jest jednym z dwóch członków, którzy potrafią poprawić nastrój”.

5. J-Hope o Sudze

„Czasami Suga nazywa siebie „Geniusz Suga”, ale po wysłuchaniu jego mixtape naprawdę pomyślisz, że jest geniuszem. [Kiedy mówi] ‚Właściwie myślałem o tym’, nauczyłbyś się rzeczy, o których wcześniej nie wiedziałeś. [Kiedy mówi] ‚też możesz robić tego typu rzeczy’, wtedy będziesz mógł również nauczyć się od niego nowych umiejętności. Na pierwszy rzut oka jest nieco wyluzowany, ale tak naprawdę rozważa wiele rzeczy i wykonuje wiele zadań. Jest naprawdę utalentowany”.

6. Jimin o V

„V to osoba, która ma instynkt macierzyński. Czasami zachowuje się jak bachor, ale w naszych oczach nadal jest słodki. Jedyne, co mogę zrobić to opiekować się nim”.

7. Jimin o Jungkooku

„Jungkook to dla wszystkich ‚maknae’. Czasami droczy się z ludźmi, ale nawet wtedy myślę, że jest słodki. Jego istnienie jest dla nas tak ważne, że nie potrafię opisać tego słowami”.

 

Tyle miłości w BTS!

„Tak, jak określił Jimin – każdy z nas ma naprawdę dobrą relację z pozostałymi, więc sprawy między nami zawsze były ‚miłością do miłości’ „.

 

Edytor: veryunusual


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

4
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
VakaAkomykaroKim Naeyon Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Kim Naeyon
Gość

Emm, hallo? A „Suga” i „J-Hope” się nie odmienia? Okej, jak J-Hope jest trudne do zapisania odmienione to jednak Suga a „J-Hope o Sudze” już raczej nie stanowi problemu… poprawcie to bo boli w oczy to „J-Hope o Suga” XD

karo
Gość
karo

osobiście uważam że nie powinno się odmieniać słów i imion obcych

Akomy
Gość
Akomy

bardzo boli w oczy ,,J-Hope o Sudze” 🙂

Vaka
Gość
Vaka

Z tego co zaważyłam wszyscy polscy fani BTS raczej używają form „Sudze” „Sugą” itd. Jesteśmy w Polsce, to normalne, że spolszczamy jego imię. „J-Hope o Suga” brzmi bardzo dziwnie.
Tak samo jak nie mówimy „widziałam Jimin” tylko „widziałam Jimina” napisałam o „jiminie”, a nie – napisałam o Jimin. Właśnie dlatego, że brak tej odmiany brzmi niezręcznie.