#Newsy

14U rozpadło się przez związek jednego z członków

Grupa 14U rozpadła się przez związek członka grupy.

Według ekskluzywnej relacji Sports Today, która pojawiła się 13 maja, jeden z członków był w seksualnym związku z główną dyrektorką BG Entertainment oraz fanką z zagranicy.

Osoba poufna zdradziła dla Sports Today:

„Członek, który był w niestosownym związku z dyrektorką główną, również był w związku z fanką z Japonii. Kiedy reszta członków się o tym dowiedziała, postanowili, że nie mogą już działać jako grupa, co ostatecznie doprowadziło do rozpadu grupy.”

Rodzice 14U również wiedzą o tym związku. Po ich trasie w Japonii, rodzice domagali się zakończenia kontraktów. Wszyscy prócz członka, który jest odpowiedzialny, odeszli z wytwórni.

Edytor: Luke


Źródło: (1)(2)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
JujuLeeAMalina Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Malina
Gość
Malina

No dobra, że był w związku z dyrektorką to jeszcze nawet rozumiem ich oburzenie. Ale żeby od razu odchodzić z zespołu? Masakra…

LeeA
Gość
LeeA

Szkoda, że o zespołach decyduje wytwórnia, bo gdyby decydowali o sobie sami to pewnie tego w związku by wyrzucili z zespołu, a oni mogliby działać dalej.

Juju
Gość
Juju

Mogę wiedzieć, który z członków jest za to odpowiedzialny?