#Newsy Seungri

Według doniesień policja znalazła dowody na to, że Seungri spotykał się z prostytutkami w swoim domu

Police Reportedly Find Evidence That Seungri Received Prostitution Services At Least 3 Times

Seungri jest podejrzany o płacenie za usługi prostytucji co najmniej trzy razy.

13 maja „News A” stacji Channel A doniosło, że policja znalazła dowody na to, iż Seungri spotkał się z prostytutkami trzy razy lub więcej. Dodatkowo dzwonił do kobiety, która pracowała w ośrodku rozrywki dla dorosłych, chcąc, aby udała się do jego domu.

Policja zabezpieczyła wszystkie zeznania kelnerki, która pracowała w miejscu rozrywki dla dorosłych, wyznając, że Seungri otrzymywał usługi w 2015 roku, m.in. również w jego domu.

Seungri nadal zaprzecza oskarżeniom, twierdząc, że kobieta była jego znajomą i nie miała nic wspólnego z prostytucją.

Kiedy sprawdzono konta pracowników ośrodka rozrywki odkryto, że strona Seungriego płaciła tam pieniądze.

W międzyczasie prokuratura zaakceptowała wniosek o aresztowanie Seungriego,

Edytor: Luke


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

9
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Arisa^^VakaKotoriCharmChardonnay87 Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
I like that
Gość
I like that

Prostytucja nielegalna ale ośrodek rozrywki jest.

Vaka
Gość
Vaka

Oczywiście i tak pewnie nie pójdzie siedzieć za żaden z postawionych zarzutów („…za nakłanianie do prostytucji, sprzeniewierzenie funduszy za pośrednictwem klubu Burning Sun, łamanie przepisów podatkowych dotyczących restauracji i klubu Monkey Museum i innych opłat. Były członek Big Bang został dodatkowo oskarżony o zamawianie usług prostytucji dla siebie”), bo wystarczy, że posypie kasą (on i ludzie, którzy stoją za nim, bo w sprawę wmieszane są naprawdę wysoko postanowione jednostki, które kryje) i wszystkie zarzuty zostaną oddalone. Niektóre opłacone media i delulu fani już próbują go wybielać, więc sądzę, że proces prania mózgów opinii publicznej będzie trwał i na koniec zrobią… Czytaj więcej »

Vaka
Gość
Vaka

O, chyba jestem prorokiem. Własnie przeczytałam, że nakaz aresztowania został oddalony, z powodu między innymi prawdopodobnego zniszczenia dowodów na niektóre zarzuty. xD Polecam komentarze k-netizens https://en.businesstimes.cn/articles/112056/20190514/warrant-requests-seungri-yoo-suk-dismissed.htm

Arisa^^
Gość
Arisa^^

MAMY PROROKA NA STRONIE xD
Opisałaś wszystko. Szkoda tylko, że masz rację i Seungri nie poniesie praktycznie żadnej kary za to, co zrobił. No ale cóż.. nie pierwszy i nie ostatni tego typu przypadek. Ten zwyczajnie jest mocno nagłaśniany

Charm
Gość
Charm

Doskonale ujęty komentarz. Zgadzam się z Tobą w 100%. Na szczęście osób broniących go jest znaczna mniejszość. Koreańska społeczność jaką znamy, nie pozwoli mu wrócić. Niestety zgadzam się również z tym, że chyba uda mu się uniknąć więzienia, a to że oddalą nakaz było kwestią czasu. Znajomości wśród polityków robią swoje, a pewnie jakieś miał , bo nie wierzę, że nie.

Chardonnay87
Gość
Chardonnay87

Jejku, tak bardzo się zgadzam z Twoim komentarzem, że szok. Mam nadzieję, że więcej ludzi go przeczyta, bo zawarłeś/-aś dokładnie wszystko, co należało zawrzeć. Dziękuję.

Kotori
Gość
Kotori

W końcu ktoś to napisał. O dzięki ci, czytanie tych wszystkich komentarzy, że co to za przestępstwa, on jest nie winny przyprawia mnie o wymioty. Nawet na tej stronie idze natrafić na takie komentarze i nadzieje powrotu do showbizu.

Swoją drogą Senguri teraz może sie wywinąć, ale nie zdziwiłabym się gdyby nie skończył w końcu jak Jang Ja Jeon – są podejrzenia, że nie popełniła samobójstwa. Na jego miejscu podziękowałabym za ochronę i wyjechała żyć spokojnym życiem za granicą, ale czy jego ego to zniesie?

Vaka
Gość
Vaka

Dzięki za to co napisaliście, bo po tym, co przeczytałam w komentarzach pod wcześniejszym artykułem na temat Seungriego, zaczęłam się już poważnie martwić o ludzi tutaj. Dobrze wiedzieć, że jednak jest jeszcze spora grupa osób zaglądających na tę stronę, którzy rozumieją złożoność tej sprawy i nie dają się omamić. To niestety prawda, że to nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek. W dodatku nagłaśnianie sprawy Seungriego miało na celu także odciągnięcie uwagi opinii publicznej od pozostałych sprawców i ofiar. Najgorsze zaś jest to, że mają zamiar wkrótce zakończyć tę sprawę, podczas gdy niczego tak naprawdę nie ustalono, a ofiary nadal… Czytaj więcej »

Arisa^^
Gość
Arisa^^

I prawdopodobnie go nie dostaną. Chyba że spróbują dogadać się z nimi „po cichu”
Ta sprawa niesamowicie długo się ciągnie. Za chwilę koniec. Seungri pójdzie do wojska, sprawa ucichnie, a wszyscy winni będą mogli w spokoju robić to co do tej pory. Niema już co liczyć na jakąkolwiek „sprawiedliwość” w tej sprawie. Zresztą Twój komentarz wyżej, dokładnie to pokazał. Po zakończeniu służby, Seungri po cichu zajmie się sobą i swoimi interesami. Może nawet powróci do zespołu. Niema pewności, ale coś czuję że ta opcja także może się sprawdzić