#Newsy After School

Lizzy wyznała, że After School chciały wydać swój ostatni album

Występując w dramie, nauczyłam się sporo o siostrzanej relacji i myślałam sporo o członkiniach After School. One były zdecydowanie jak moje siostry – rozpoczęła Park Soo Ah, dodając:

„Spotkałam się z Jung Ah. Obecnie jest w piątym miesiącu ciąży i niebawem urodzi jej się syn. Było to niespotykane uczucie kiedy zdałam sobie sprawę, że zostanie mamą i zobaczyłam ją z większym brzuchem.”

Kontynuowała:

„Członkinie wysyłały mi kawę kiedy pracowałam nad każdą dramą. Pogratulowały mi kiedy postanowiłam w całości zająć się aktorstwem i otrzymywałam coraz większe role. Nadal mamy nasz grupowy czat i wciąż ze sobą rozmawiamy na różne tematy. Czasem kiedy oglądałam różne klipy, myślałam sobie jak trudne i jednocześnie wspaniałe były czasy podczas promocji After School. Kiedy widzę innych idoli, którzy teraz się promują, przypomina mi się cała moja przeszłość.”

Park Soo Ah odnosząc się do występów muzycznych w programie, gdzie znani artyści wykonali klasyczne utwory, powiedziała:

„Myślałyśmy o wydaniu albumu. Pomyślałyśmy, że dobrze będzie zebrać opinie dotyczące ostatniego albumu i zakończyć całkowicie promocje, aczkolwiek smutne jest to, że nie udało nam się tego dokonać. Każda z nas podążyła własnymi ścieżkami”.

 

Edytor: Rukiye


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MizzuSuzu Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Suzu
Gość
Suzu

Szkoda ale może kiedyś im się uda.

Mizzu
Admin

Bardzo lubiłam ich muzykę, ale niestety wątpię, że coś kiedyś jeszcze razem wydadzą. A szkdoa bo miały naprawdę talent i First Love było naprawdę super.