#Newsy Seungri

Sąd anulował nakaz aresztowania Seungriego

Centralny Sąd Okręgowy w Seulu oddalił wniosek o aresztowanie byłego członka Big Bang.

15 maja policja w Seulu potwierdziła:  

„Będziemy szanować wyniki oceny nakazu aresztowania z dnia wczorajszego. Chociaż nie umieściliśmy ich w areszcie, nie będzie problemu z zakończeniem postępowania.”

Kontynuowali: 

„Ponieważ jest to koniec dochodzenia, trudno jest poprosić o kolejne postępowanie. Zobowiązujemy się do dokładnego zbadania sprawy, aby nie kolidowało to z ostatecznymi wynikami”.

Policja ma zamiar zakończyć sprawę do końca maja, a ponieważ Seungri ma rozpocząć obowiązkową służbę wojskową 24 czerwca, prawdopodobnie przyspieszą proces dochodzenia.

 

Edytor: Rukiye


Źródło (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

24
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
17 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
AnetaChardonnay87NikkiAnnnVic Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
SuMi123
Gość
SuMi123

Nie rozumiem tego. Jak kraj, który może poszczycić się wysokimi wynikami w roznych dziedzinach, który jest tak zaawansowany technologicznie, w dziedzinie prawa jest „daleko za murzynami”. To pokazuje że Koreą rządzą pieniądze i żaden prezydent tego nie zmieni.

Aneta
Gość
Aneta

Który prezydent? Ten skazany za korupcję czy ta skazana za korupcję i wymuszenia?

I like that
Gość
I like that

Niech idźcie do wojska.

harukaze
Gość
harukaze

Ale szopka!!
Jedni nakaz wydaja, inni go anuluja… Dochodzenie najpierw ciagnie sie jak przyslowiowe flaki z olejem, a teraz trzeba nagle wszystko przyspieszyc!
A o tym od czego to wszystko sie zaczelo czyli o Burning Sun juz nikt nie mowi (poprawcie mnie jesli sie myle)…

Suzu
Gość
Suzu

Bo to zrobil się skandal na tyle idoli a nie na tle przestępstw wysoko postawionych ludzi.

Seungri ty debilu! Trzeba było to zakończyć zanim się zaczęło. Przecież wiadomo że w kryzysowej sytuacji całą wine zwala na niego.

Malina
Gość
Malina

No bo w Burning Sun ci faceci, co wykorzystywali laski i zabawiali się w prostytutkami to wysoko postawieni urzędnicy. Dlatego szybko ucichło, a skupili się na czacie i idolach,bo to nośny temat. Nie twierdzę, że Seungri jest całkiem niewinny, ale nie sądzę, żeby robił wszystko z premedytacją. Nie mówi wszystkiego,bo się słusznie boi o siebie i rodzinę. Zresztą nie oszukujmy się, tam większość idoli jest w coś umoczona. Ciężko zrobić karierę, więc będąc młodymi ludźmi spora część z nich szuka wsparcia u nieodpowiednich osób. A co do nakazu, to wydała go prokuratura, ale ona nie jest decyzyjna, więc jej prośbę… Czytaj więcej »

Annn
Gość

Czytałan reakcje neitizen na tą wiadomośc, są wściekłe np ma pieniądze to może wszystko itd l. Osobiście jestem też w szoku bo kilka razy próba aresztowania a teraz dziwnie wszystko anulowane noo nikt nie powie, że pieniądze w tym nie brały udziału.

Aneta
Gość
Aneta

Wyszło na to, że internauci pomylili się odnośnie Seobina. Były zdjęcia, były ss czyli dowody a teraz jeszcze okazało się, że były też i kłamstwa. A to czego nie ma teraz to szansy na karierę. Niekoniecznie rację ma ten co najgłośniej krzyczy ( np. na temat winy Seungri).

Annn
Gość

Jeśli chodzi ci tu też o mnie to od razu mówię, że nie krzyczałam, że wina seungriego, ale same dowody np rozmowy na czacie i wgl to co fani i osoby trzecie mają o tym myśleć i jeszcze kilka prób aresztowania a on poszedł na siłownię.

Aneta
Gość
Aneta

Krzyczą media a internauci za nimi. Może potrzebował odreagować po areszcie? A może pokazać, że rzeczywiście jest Strong Panda.

Aneta
Gość
Aneta

Podobno Seungri brał udział w tylko jednym czacie. Czaty podobno były edytowane. Podobno tylko by je ocenzurować a nie zmanipulować. Reporter, która je opublikowała podobno żałuje, że zufała niewłaściwej osobie. Podobno nie ma oryginlanej wersji cztu.
Ps. Jakoby, ponoć, niby, być może, przypuszczalnie – dla zrównoważenia monotonnii wywołanej wielokrotnym użyciem wyrazu „podobno”.

Charm
Gość
Charm

Śmiechu warte…

Vic
Gość
Vic

Pocieszę Was, jak pójdzie do wojska i jednak wyjdzie już w 100%, że jest czemuś winny to jako żołnierz dostanie dwukrotnie większą karę ^^

Nikki
Gość
Nikki

Ale mi to pocieszenie

Vic
Gość
Vic

Pocieszam ludzi, którzy chcą, żeby siedział w pace, a nie tych, którzy ślepo wierzą w jego niewinność słońce. Jeśli jakimś cudem wyjdzie, że jest niewinny to czego się obawiasz? Przeskocz ten komentarz dalej 🙂

Aneta
Gość
Aneta

Też pocieszę. Sąd zrobi co do niego należy przed wyznaczeniem nowej daty zaciągu a Seungri będzie mógł odsłużyć jako pracownik służb publicznych. Policja i armia raczej odpadają.

Aneta
Gość
Aneta

Cieszyć się czyjąś niedolą … jakie to (nie) ludzkie.

Nikki
Gość
Nikki

To chyba znaczy, że nie mają wystarczających dowodów ciążących przeciwko Seungri’emu, bo gdyby mieli to chyba raczej siedziałby teraz w więzieniu!

Vaka
Gość
Vaka

Nie, to znaczy, że wszystko można kupić, a koreańskie prawo jest do niczego.

Nikki
Gość
Nikki

Skąd wiesz, że kogoś przekupił? A może naprawdę nie mają wystarczających dowodów by go aresztować? Mi się wydaje, że to drugie.
+ Jeśli wyjdzie, że jest niewinny to może pozwać każdego kto go zniesławił, chyba rozprzestrzenianie plotek, które mówią, że ‚przekupił kogoś’, dlatego nie siedzi w więzieniu, jest zniesławieniem

Chardonnay87
Gość
Chardonnay87

Nie po raz pierwszy przekupił policję. Jak parę lat temu miał ten wypadek samochodowy, to nawet mandatu nie dostał, nie mówiąc już o zabraniu prawa jazdy, grzywnie i innej karze. Nie od dziś wiadomo, że w Korei rządzą chaebole, a tak się składa, że SR ma znajomości wśród nich. I prawdopodobnie część chaeboli siedziała w tym gównie razem z nim, a że to jest „swój człowiek”, to go ratują, dając łapówki sędziemu. Kilka dni temu wyszło, że tuż przed wpłynięciem drugiego nakazu aresztowania, ten sam sędzia, który odrzucił pierwszy nakaz, dostał pokaźny przelew na konto. Przypadek? Nie sądzę. Zresztą sam… Czytaj więcej »

Aneta
Gość
Aneta

Prawnik nie jest byłym policjantem ale współpracuje z policją. Powiedzmy, że masz rację tylko dlaczego Seungri miałby być jedynym ukaranym? Albo wszyscy albo nikt.
Nie uszkodził żadnego samochodu poza swoim. Nie spowodował kolizji innych pojazdów. Nikt nie został ranny. Miał być ukarany za wjechanie na barierkę?

Aneta
Gość
Aneta

Sprostowanie : były uszkodzone samochody, ludzie nie ulegli „uszkodzeniu”.

Aneta
Gość
Aneta

Ludzie sądzą innych według siebie…