#Newsy The Boyz

The Boyz zatańczyli do „Boy With Luv” od BTS i ujawnili swoje talenty w „Idol Room”

Watch: The Boyz Cover BTS’s “Boy With Luv,” Show Off Personal Talents, And More On “Idol Room”

The Boyz byli gośćmi w nowym epizodzie programu „Idol Room”!

W dniu 14 maja został wyemitowany nowy epizod „Idol Room”, w którym grupa została nazwana częścią „Conn-line” dzięki ich bliskiej relacji z Defconnem. Wchodząc do studia wykrzyczeli „Boss!”, co wywołało uśmiech na twarzy Defconna, który miał okazję filmować program wraz z The Boyz – „The Boyz School”.

Defconn robił wszystko, aby The Boyz mogli pokazać swoje indywidualne talenty. Sangyeon został wybrany jako osoba, która tworzy unikalne choreografie, pokazując swój zabawny taniec „meringue”. Juyeon wykazał się umiejętnościami taekwondo, a New próbował pokazać swoje zdolności matematyczne.

Następnie The Boyz wyznali, że BTS są ich wzorem do naśladowania, a członkowie Q, Hwall, Eric, Sunwoo i Juyeon wykonali cover taneczny do „Boy With Luv”.

W dalszej części programu grupa dyskutowała na temat visuali, wspominając o tym jak Hyungwon z MONSTA X wybrał Juyeona na jednego z najprzystojniejszych idoli obok Cha Eun Woo z ASTRO, V z BTS, Minhyuna z NU’EST i Jinyounga z GOT7.

The Boyz dzielili się także pewnymi opowieściami ze wspólnego życia w dormie.

 

Edytor: Rukiye


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o