#Newsy EXID

„EXID” opowiadają o przyszłości grupy, wzruszeniu podczas nagrywania nowego utworu i nie tylko

EXID Talks About Group’s Future, Shedding Tears While Recording New Song, And More

EXID opowiadały o nagraniu nowego albumu i przyszłych działań jako grupa!

15 maja grupa zorganizowała showcase, aby uczcić wydanie najnowszego albumu „We”.

Podczas imprezy, członkinie zespołu mówiły najpierw o tym, że czują się zdenerwowane przed wydaniem swojego albumu. Podkreślały, że ciężko pracowały, aby przygotować się do wydania i że czekają na nadchodzące działania promocyjne.

Wcześniej ujawniono, że Hani i Jeonghwa postanowiły nie przedłużać kontraktów, które wygasają z końcem miesiąca. Solji, LE i Hyelin ponownie podpisały umowę z agencją. Agencja Banana Culture Entertainment dodała również, że EXID przerwie działania zespołu po zakończeniu działań promocyjnych.

Zapytane czy miały jakiekolwiek obawy, Solji odpowiedziała:

„Ten moment był dla nas cenny, więc nie skupiałam się na obawach. Dlatego starałam się pracować jeszcze ciężej. Wiedziałam, że [tym razem] ten czas będzie niezwykle ważny, więc prowadziłyśmy przyjemne rozmowy podczas przygotowań”.

Hani dodała:

„Również miałam wiele cennych chwil. Od chwili przygotowania do comebacku, były to cenne momenty, więc myślę, że dlatego jest to takie znaczące. ”

Solji i Hani ujawniły, że podczas pisania tekstów do ich piosenki „We Are” bardzo płakały. Hani powiedziała:

„ LE dała wszystkim misję wspólnego pisania tekstów. Podczas wysyłania tekstów przez aplikację do przesyłania wiadomości płakałam.”

Jeonghwa kontynuowała:

„Była jeszcze inna członkini, która płakała w studiu nagraniowym”.

Ujawniła, że była to Solji. LE wyjaśniła: 

„Miało to miejsce wtedy kiedy piosenka miała się skończyć. Być może dlatego, że jej część w piosence jest emocjonalna.”

W odpowiedzi Solji stwierdziła:

„Czułam się poruszona, ponieważ ta piosenka zawiera historie wszystkich pięciu członkiń. Odczuwałam smutek, ale pojawiło się również wiele innych emocji.”

LE zażartowała:

„Solji jest osobą, która często płacze.”

Następnie grupa wyjaśniła, że chociaż się rozstają, nie przestają istnieć.

LE wyjaśniła:

„Dużo razem rozmawiałyśmy. Myślę, że byłyśmy w stanie dokonać tego wyboru, ponieważ rozumiemy, kochamy i szanujemy się nawzajem.”

Solji zauważyła również:

„Nie sądzę, aby istniało trzyosobowe EXID. Nasza piątka chce być razem. Mogłybyśmy mieć trzy członkinie jako podgrupa, ale każda z nas chce promować się jako EXID razem”.

LE stwierdziła:

„Były artykuły mówiące o tym, że to był nasz „ostatni” album, ale to nie jest całkowity koniec. To prawda, że jest to ostatni album przed naszą przerwą, ale prowadzimy wiele dyskusji, więc nie sądzę, aby fani musieli się zbytnio martwić .”

Następnie ujawniła, że jako debiutantka, jej wzorami zawsze byli Shinhwa, a jej marzeniem było, aby promować EXID niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

 

Autor: Drax

Edytor: Rukiye


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o