#Newsy Kim Seong Ri

Były członek RAINZ, Kim Seong Ri wstrzymał solowe promocje z powodów zdrowotnych

Former RAINZ Member Kim Seong Ri Halts Solo Promotions Due To Health Issues

Były członek RAINZ oraz solowy artysta – Kim Seong Ri wstrzymał solowe promocje z debiutanckim minialbumem z powodu problemów ze zdrowiem.

16 maja wytwórnia CK Entertainment ogłosiła:

„Kim Seong Ri odczuwał ból w okolicach miednicy od około 2 maja. Udał się do szpitala, gdzie zdiagnozowano u niego skręcenie miednicy. Ponieważ nadal odczuwał ból, otrzymał leczenie w klinice ortopedycznej, klinice akupunktury i klinice ziołowej, realizując swój napięty harmonogram, który zawierał występy w programach muzycznych, programy radiowe i wywiady. Był w stanie uczestniczyć w wywiadach oraz programach muzycznych w trakcie leczenia w klinikach, ale ból zaczął się nasilać i zdecydowano, że artysta powinien zostać przyjęty do szpitala na leczenie. Szczegółowe badanie wykazało, że wystąpił problem z dyskiem L4-L5 w dolnym odcinku kręgosłupa i to był problem występowania bólu w okolicach miednicy oraz bioder. W rezultacie zdecydowaliśmy, że Kim Seong Ri zakończy promocje z minialbumem „First Love”. Od teraz mamy w planach skupić się na leczeniu naszego artysty i obiecujemy, że dopełnimy obowiązku w tym zakresie.”

Kim Seong Ri zadebiutował z pierwszym minialbumem „First Love” 15 kwietnia.

 

Edytor: veryunusual


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o