#Newsy VIXX

Jellyfish Entertainment wypowiada się na temat przyszłości VIXX + Ravi wyjaśnia w liście do fanów kwestię związaną z utworzeniem własnej wytwórni

VIXX’s Ravi To Part Ways With Agency; Jellyfish Addresses Future Of Group

Wytwórnia Jellyfish Entertainment opublikowała oficjalne oświadczenie w związku z przyszłością VIXX oraz kontraktów członków grupy.

W dniu 24 maja wytwórnia ogłosiła, że Leo, Ken, Hongbin i Hyuk odnowili swoje kontrakty z Jellyfish Entertainment, zaś Ravi zdecydował się utworzyć swoją własną agencję.

Jellyfish zapewniło fanów, że utworzenie wytwórni przez Raviego nie wpłynie negatywnie na jego promocje w VIXX i nadal będzie współpracował z Jellyfish.

Jeśli chodzi o lidera – N, wytwórnia ogłosiła, że planują przedyskutować z nim odnowienie kontraktu po jego ukończeniu służby wojskowej.

„Witajcie. Z tej strony wytwórnia Jellyfish Entertaiment. 

Czterech członków VIXX – Leo, Ken, Hongbin i Hyuk odnowili kontrakty w oparciu o niezmienne zaufanie i lojalność, które utrzymują z nami przez długi czas. Będziemy nadal wspierać aktywności grupowe VIXX, jak i również ich indywidualne promocje. Planujemy zrobić, co w naszej mocy, aby stać się filarem wsparcia dla każdego z nich.

Dodatkowo chcemy ogłosić, że po długich rozmowach z członkami, z którymi żyliśmy od czasu ich debiutu, Ravi postanowił utworzyć własną wytwórnię dostosowaną do jego preferencji muzycznych. Jeśli chodzi o jego aktywność w VIXX, planuje on kontynuować współpracę z Jellyfish i VIXX, z którymi spędził ostanie siedem lat. 

Ponieważ Leo, Ken, Hongbin i Hyuk przedłużyli swoje kontrakty z Jellyfish, chcemy też przeprowadzić rozmowy z N po ukończeniu jego służby wojskowej. 

Jellyfish będzie dbać nie tylko o członków, którzy odnowili kontrakty, ale również o Raviego, który aktywnie brał udział w promocjach VIXX. W tym roku chcemy, aby VIXX spotkali się ze swoimi fanami nie tylko w Korei, ale również za granicą.

Rozszerzymy także możliwość promocji dla Leo, Ken’a, Hongbina i Hyuka oraz będziemy wspierać nie tylko działania grupowe, a także indywidualne. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby ich wspierać, by mogli rosnąć w siłę jako globalne gwiazdy.

Dziękujemy”.

Dodatkowo Ravi na oficjalnym fan cafe wyjaśnił sytuację związaną z nową wytwórnią, pisząc list do swoich fanów: 

„Starlight’s, najlepsze życzenia z okazji naszej 7 rocznicy!
 
Czas naprawdę szybko płynie, VIXX są już 7 lat po debiucie.
 
Przez ten czas, między wtedy 20-letnim mną a teraźniejszym 27-letnim, doświadczyłem wielu rzeczy, a także wiele się zmieniło, ale faktem jest że mogę przekazać moje uczucia wam wszystkim, za co jestem bardzo wdzięczny. Mogąc odbierać waszą miłość w każdym momencie, minęło 7 lat.
 
Wszyscy czują wielką dumę i szczęście przez fakt, że minęło 7 lat, ale tym samym jest wiele powodów do obaw i zmartwień.
 
Rzeczywistość związana z naszym kontraktem w przyszłości, co jest dla was niezwykle ważne, to coś o co bardzo się martwiłem po kryjomu.
 
Dlatego dzisiaj, razem ze wszystkimi członkami, zdecydowaliśmy się przekazać wam wszystkim co czujemy. Bardziej niż poprzez media chcielibyśmy poinformować wszystkich z was osobiście.
 
Członkowie zespołu, wspólnie z wytwórnią bardzo intensywnie myśleli nad tym przez długi czas i doszli do pewnych wniosków. Szanujemy każdą opinię, oraz by chronić wspólnymi siłami zespół, członków i wytwórnię, pracowaliśmy bardzo ciężko. Dla nas wszystkich, VIXX i wy [Starlight’s] jesteście bardzo ważni w naszym życiu, nieprawdaż?
 
Po pierwsze, chcę tworzyć muzykę i kulturę, którą kocham bardziej przyzwoicie, więc stworzę do tego nową przestrzeń. Jeszcze raz, chciałbym zrealizować marzenie, ponad marzeniami. Jako członek zespołu, dla aktywności zespołowych, będę nadal promował się razem z wytwórnią Jellyfish! Dla moich solowych aktywności stworzę zaś nowe środowisko i system. Podjąłem ten wybór razem z członkami, po bardzo długich rozmowach na ten temat i po długim czasie, i ponieważ jesteśmy w stanie dzielić się pozytywami i przekazywać nasze odczucia, sądzę że to dobra decyzja.
 
Również Leo-hyung, Jaehwannie, Hongbinnie i Hyukkie… będziemy kontynuować naszą pracę w Jellyfish. Jako, że N-hyung jest teraz w wojsku, nie podjął żadnej decyzji z wytwórnią… jeszcze! Kiedy dyskutowaliśmy na te wszystkie tematy, wszyscy mieli z tego dużo zabawy. By przekazać wam dobre wiadomości, dzieliliśmy się naprawdę wieloma opiniami i odczuciami, kreowaliśmy plany, dlatego proszę, oczekujcie bardzo wiele!
 
Czas naprawdę szybko upłynął, to daje uczucie jakby rozpoczął się drugi rozdział. Mam wiele obaw i martwię się, ale podejdę do tego konsekwentnie i na luzie. Przez te 7 lat, między 2012 rokiem aż do 24 maja 2019 roku! Możliwość bycia razem, z wami wszystkimi a także z członkami, których kocham, na tą 7 rocznicę… jestem bardzo wdzięczny i niewątpliwie jest to dzień, który pozostawi bardzo głębokie znaczenie.
 
Do członków Jellyfish, którzy bardzo ciężko pracowali przez te 7 lat, chcę wyrazić moją wdzięczność. To naprawdę dziwne uczucie.
 
W przyszłości czeka wiele rzeczy… na nas, i na was wszystkich, prawda? Mam nadzieję, że będą to chwile pełne uczuć szczęścia i dobrej zabawy. Starlight’s, nie przestawajmy błyszczeć nawet w przyszłości! Dziękuję i kocham was.”
 
Tłumaczenie listu z fan cafe: Kim Naeyon

Edytor: veryunusual


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

10
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
KimNaeyonLavender TaeKim NaeyonHiriI like that Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Hiri
Gość
Hiri

Jeju uwielbiam VIXX i trochę szkoda, że Ravi odchodzi z wytwórni, ale rozumiem jego chęć tworzenia muzyki jaką chce. Mam tylko nadzieję, że rzeczywiście będą się promować razem 🙂

KimNaeyon
Gość

Ravi nie odchodzi z wytwórni! Nadal jest częścią Jellyfish tak samo jak VIXX. Jedynie jego solowe aktywności będą realizowane pod jego własną wytwórnią. Fajnie, że wspominacie o tym bo przecież tytuł taki clickbaitowy, ale warto wspomnieć dlaczego Jellpi informuje o tym właśnie teraz. Otóż 24 maja jest 7 rocznica VIXX od debiutu. Członkowie VIXX pisali posty do fanów jak i również odnosili się do informacji o kontraktach. Proszę nie wrzucać na szybko informacji tylko sprawdzić wszystko dokładnie. Ponieważ źle przetłumaczony news poleciał w neta i teraz ludzie źle rozumieją całą sytuację.

Pozdrawiam jako moderator VIXX Poland Spam na FB.

Hiri
Gość
Hiri

W takim razie, dzięki za informacje 🙂

I like that
Gość
I like that

Cieszę sie ze pozwolą mu promować się z grupą.